اخبار همه جانبه

اروپایی‌ها مدیون سردار سلیمانی هستند

برنامه |پایگاه داده |ترور

با توجه به پایگاه داده کردوار نیوز ،
سخنگوی ستاد بزرگداشت سالگرد شهید سلیمانی امشب در سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی در تیتر ویژه ای در کردوار نیوز گفت: “سلیمانی بیشتر مجازی است.

حسین امیر عبداللهیان افزود: همه برنامه های سالگرد به صورت خودجوش انجام می شود اما با هماهنگی ستاد بزرگداشت سالگرد شهید سلیمانی.

وی گفت: “یادمان نسخه خطی سردار سلیمانی” جمعه با حضور تعدادی از شخصیت های خارجی و محلی مطابق با همه پروتکل ها در یک مراسم حضوری اما محدود افتتاح می شود و این یادمان باید به 7 زبان ترجمه شود. و منتشر شود.

سخنگوی سالگرد علنی شهید سلیمانی گفت: در خود آمریکا هواداران شهید سلیمانی به طور خودجوش مراسم یادبود سردار سلیمانی را در 103 مکان برگزار کردند.

امیر عبداللهیان افزود: بیش از 16000 عنوان برنامه بزرگداشت سردار دلها با اقدامات خودجوش مردم در سراسر کشور در حال انجام است. مراسم خودجوش گرامی داشت دو هفته پیش در جهان و سایر کشورها برگزار شد.

وی در مورد دادگاه و عاملان ترور سردار حاج قاسم سلیمانی گفت: “همه امکانات قضایی فراهم شده و کمیته های فنی و حقوقی ایجاد شده است. و فرماندهان این عملیات تروریستی نیز فراهم شده و بزودی کیفرخواست صادر می شود.

امیر عبداللهیان در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به آینده نگری و افق حیرت انگیز سردار شهید گفت: دیدیم که او داد.

سخنگوی سالگرد مردمی شهید سلیمانی گفت: من معتقدم که فعالیت ها و شهامت سردار دلها حداقل تا پنج دهه آینده در منطقه تأثیرگذار خواهد بود.

نمایش بیشتر