اخبار سلامت

افتتاح بزرگترین مرکز واکسیناسیون خودرویی در پادگان ۰۶ نیروی زمینی ارتش

آسان |خودرو |موفقیت

مرکز واکسیناسیون خودرو در پادگان ششم ارتش با همکاری ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در منطقه پاسداران تهران افتتاح شد.

به گزارش کردوار نیوز و روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی ، دکتر. تالار علیرضا با حضور معاون هماهنگ کننده دریاسالار ارتش امیر سیاری در مراسم افتتاح مرکز واکسیناسیون خودرو ، نسبت به کاهش ابراز امیدواری کرد. مرگ در حالت موجی بیماری جدیدی که با واکسیناسیون میزان ایمنی جمعی را افزایش می دهد ، گفت: واکسیناسیون علاوه بر کاربردهای بهداشتی ، نقش موثری در کنترل بیماری عروق ویروس کرونا قلب دارد ، بنابراین یکی از پیش نیازهای ریشه کنی است. آثار این بحران تسریع و تسهیل فرایند واکسیناسیون است.

دکتر هال با تاکید بر ضرورت ایجاد مراکز یکپارچه سازی با رویکردی نزدیک برای پاسخگویی به شادی مردم ، خاطرنشان کرد: زیرساخت های ارجاع عمومی باید در حداقل زمان حداکثر کارایی را داشته باشند و اجازه دهید تکمیل آن را آسان کنیم.

وی با بیان اینکه دو عامل مهم و تأثیرگذار در تعداد افرادی که از خدمات نظام سلامت بهره مند می شوند ، سطح دسترسی و توان مالی است ، گفت: هر دو م componentsلفه در ارتباط با ایجاد واکسیناسیون مورد توجه قرار گرفت. پایگاه های داده یکپارچه م institutionsسسات مختلف کشور در کنار سیستم بهداشتی از تمام دانش ، فنی ، علمی ، فنی و لجستیکی خود در بخشهای مختلف استفاده کرده اند و این یک تجربه موفق در مدیریت بحران با وجود همکاری خارجی اولیه است. در ناحیه واکسیناسیون شکل گرفت و به اوج خود رسید.

فرمانده ستاد عملیات کنترل بیماریهای کرونا در تهران با قدردانی از حمایت های ارتش جمهوری اسلامی ، نیروی زمینی ارتش ، معاون سلامت ارتش ، ستاد اجرایی فرماندهی امام و بنیاد برکت ، گفت: از نظر فضای فیزیکی مناسب است. تجلی موفقیت امروز ما کار گروهی و تجربه بین بخشی است.

دکتر هال از علامت گذاری مرکز برای تکمیل مراحل واکسیناسیون برای دانش آموزان خبر داد و گفت: این مجموعه آماده ایجاد سایت و ارائه خدمات ویژه به دانش آموزان است.

وی خاطرنشان کرد: تعداد پایگاه ها در استان تهران شامل مراکز بهداشتی محله محور و مراکز برون سپاری سلامت به بیش از هزار مرکز رسیده و رو به افزایش است. تا به امروز ، 10.5 میلیون نفر در پایتخت واکسینه شده اند و حدود 3 میلیون نفر هر دو دوز را دریافت کرده اند.

وی در خاتمه گفت که در آینده نزدیک این مرکز قادر به ارائه خدمات 24 ساعته خواهد بود.

انتهای پیام

نمایش بیشتر