اخبار همه جانبه

افتتاح ۳۰۰میلیارد ریال پروژه در حوزه انتقال برق استان سمنان – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهری ، علی اکبر صباغ روز یکشنبه در یک جلسه اسکن AB برای رونق مردم استان سمنان حضور یافت و ضمن تأیید آغاز پروژه های انتقال و توزیع وام با بیش از 305 میلیارد وام امسال. .

وی با بیان اینکه یکی از پروژه های مهمی که امسال می توان افتتاح کرد افتتاح 63 کیلو ولت ایستگاه امیرکبیر در سمنان است ، افزود: با توجه به ولتاژ شبکه و افزایش قابلیت مدیریت ، از این پست با وام حدود 225 میلیارد استفاده می شود.

مدیرعامل برق منطقه ای سمنان گفت: پست فرعی شاهرود (20.63 کیلو ولت) و واریانت خط 400 کیلوولت علی آبادی پروژه دیگری است که امسال افتتاح می شود. همچنین باید گفت که بیش از 80 درصد این پروژه ها در حال ساخت و اعتبار 80 میلیارد ریال است.

علاوه بر این ، صباغ ادامه نقطه A-B-ایران را گام مثبتی در جاده های ساخت و ساز ، با برنامه ریزی به موقع پروژه های آب و برق دانست و اظهار داشت: در خصوص بهبود مؤثر سازوکارها و فرآیندهای اصلاحات برای تحقق شعار سال. یکی از اهداف و استراتژی های شرکت ناشی از سند مدیریت استراتژیک برنامه میان مدت ، بهبود مهارت ها و فرصت های منابع انسانی ، بهبود روند جذب و حفظ منابع انسانی ، تدوین معماری سازمانی و توسعه سیستم های مکانیزه است.

نمایش بیشتر