اخبار جامعه

افزایش تدریجی دما و سرعت وزش باد از فردا

افزایش تدریجی دما و سرعت وزش باد از فردا

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران از فردا تا پنجشنبه روند تدریجی افزایش دما در استان مورد انتظار است و در روزهای سه‌شنبه و پنجشنبه ۱۵ و ۱۷ فروردین افزایش ابر و افزایش سرعت وزش باد در سطح استان و بارش پراکنده در نواحی شمالی پیش‌بینی می‌شود.

به گزارش خبرگزاری کردوار نیوز؛ بر اساس آخرین نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی وضعیت جوی استان تهران امروز و فردا ۱۳ و ۱۴ فروردین آسمانی صاف تا قسمتی ابری همراه با وزش باد نسبتا شدید تا شدید و در ساعت‌های ظهر تا شب در نواحی شمال شرقی و ارتفاعات استان گاهی نیمه‌ابری و بارش پراکنده پیش‌بینی می‌شود.

طی این مدت در ارتفاعات گاهی رخداد مه و کولاک برف دور از انتظار نیست همچنین تا صبح فردا ماندگاری هوای سرد در نیمه‌شمالی استان و یخبندان شبانه سطح زمین در دامنه‌ها و ارتفاعات پیش‌بینی می‌شود.

از فردا تا پنجشنبه روند تدریجی افزایش دما در استان مورد انتظار است و در روزهای سه‌شنبه و پنجشنبه ۱۵ و ۱۷ فروردین افزایش ابر و افزایش سرعت وزش باد در سطح استان و بارش پراکنده در نواحی شمالی پیش‌بینی می‌شود.

فردا ۱۴ فروردین صاف از بعد از ظهر افزایش باد و قسمتی ابری با حداقل دمای ۱۰ و حداکثر دما ۱۹ درجه سانتیگراد و طی سه‌شنبه ۱۵ فروردین صاف و در بعضی ساعت‌ها وزش باد و در بعد از ظهر نیمه‌ابری با حداقل دمای ۱۲ و حداکثر دمای ۲۱ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود. 

لازم به ذکر است طی ۲۴ ساعت گذشته نیز ایستگاه فیروزکوه آلودگی – امین آباد با کمینه دمای ۹- سردترین ایستگاه هواشناسی بود.

انتهای پیام/


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

نمایش بیشتر