اخبار همه جانبه

انقلاب اسلامی معادله قدرت را در جهان به نفع مستضعفین رقم زده است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، حجت الاسلام والمسلمین محمد حجاب القاسم شامگاه سه شنبه در محفل انس با قرآن در شب شهادت امام حسن عسکری(ع)ع) با اشاره به انتظار امام زمان(عج) در مسجد مقدس جمکران برگزار شد.صفت) باید دغدغه حفظ عدالت جهانی را داشت و در این راه به دنبال آن بود، گفت: کسانی که می خواهند با امام زمان باشند.صفت) تیشینی بیعت کندن بیشتی در مسیر استبالی اکالد جهده مند دغدغه مند باشد بشکند.

وی خاطرنشان کرد: در افغانستان دختران جوان توسط کارگران مستکبر به خاک و خون کشیده می شوند، اما تصویری وجود ندارد. عمل از طرف غربی ها این اتفاق نمی افتد، افزود: از هر فرصتی برای حمله به ایران اسلامی و ایجاد آشوب در کشور به بهانه دفاع از مظلوم استفاده می کنند.

یکی از اعضای مجمع خبرنگاران رهبری با بیان اینکه هرکس می خواهد با حضرت پیمان ببندد باید در این زمینه ظلم کند و بی تفاوت نباشد، خاطرنشان کرد: در زمان غیبت فقط کسانی که ایمانشان در امان است منتظرند. حکومت جهانی حضرت ولی عصر (عج)صفت) رویای خود را در ذهن خود داشته باشند و آن را جستجو کنند.

و با این بیان که کسانی که فکر می کنند حکومت جهانی امام زمان است.صفت) یک برنامه جهانی است کوچک و كار مي‌كنند: انتظار در يخچال به معناي خواندن دعا براي يخچال نيست، بلكه بايد از اين طريق جست‌وجو كرد و مقدمه‌اي كرد.

حجاب القاسم با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران زمینه ساز تحقق حکومت جهانی حضرت ولی عصر (عج) است.صفت) است ياداور شد: انقلاب اسلامي قدرت را به نفع مستضعفان و متدينان به جهان مساوي دانست و تمام مخالفت ها و دشمني ها در مسير انقلاب اسلامي به همين دليل است.

نمایش بیشتر