اخبار حوادث

انهدام باند توزیع هروئین در جنوب تهران/ کشف ۲۵ کیلوگرم روانگردان

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران از کشف 25 کیلوگرم مواد روانگردان و انهدام باند توزیع هروئین در عملیات پلیسی خبر داد.

از اینکه به زحمت افتادید پوزش میخواهیم. گروهبان ضرغام آذین گفت: اولین مورد مربوط به کشف 25 کیلوگرم مواد غیرمجاز است. ماموران پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران با دریافت گزارش مردمی از فعالیت یک قاچاقچی در زمینه تولید و توزیع مواد مخدر در شمال و شمال شرق تهران، موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.در رابطه با شناسایی مخفیگاه. محل حضور متهم در محله، اقدام غیرقانونی انجام دادند.

وی با اشاره به تکمیل هماهنگی های قضایی و کسب مجوز برای دستگیری متهم گفت: اکیپی از ماموران پایگاه دوم پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران برای کنترل تردد متهم به مخفیگاهش اقداماتی را انجام دادند. و در عملیات پلیسی این فرد را در مخفیگاهش دستگیر و در این محل 25 کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف و ضبط کردند.

وی با اشاره به انتقال متهم به ستاد اداری گفت: این فرد پس از انتقال به ستاد اداری مورد بازجویی قرار گرفت و در این مدت به بزه انتسابی اعتراف کرد. متهم پس از تشکیل پرونده برای ادامه مراحل قانونی روانه دادسرا شد.

رئیس کلانتری مبارزه با اعتیاد تهران همچنین از انهدام یک باند توزیع هروئین در جنوب پایتخت خبر داد و گفت: در این عملیات پلیسی دو کیلوگرم هروئین کشف شد. رسیدگی به این پرونده نیز پس از چندین مرحله کمک اطلاعاتی و پلیسی در عملیات ویژه مبارزه با مواد مخدر انجام شد و پایتخت شدند.

وی ادامه داد: در ادامه این موضوع با رصد دقیق اقدامات مجرمانه متهمان مشخص شد که سوداگران یکی از محله های جنوب پایتخت نسبت به توزیع و خرده فروشی مقادیر زیادی هروئین اقدام کرده و در همین راستا اقدام کرده اند. محل فعالیت این افراد شناسایی شده است که ماموران پس از هماهنگی با مقام قضایی و کسب مجوزهای لازم وارد مخفیگاه متهمان شده و این افراد را شناسایی و دستگیر کردند.

آذین گفت: در بازرسی از مخفیگاه متهم بیش از دو کیلوگرم هروئین کشف و ضبط شد.

پیام نهایی

نمایش بیشتر