انواع رول کفش برای دستگاه کاور زن کفش

رول دستگاه کاور کفش حرارتی PVC ایرانی- 800 عددی

دستگاه کاور کفش حرارتی، نوآوری جدیدی در ایزوله سازی کفش ها بحساب می آید. عدم کارایی روشهای قبلی در جلوگیری از انتقال آلودگی توسط کفش، باعث شد تا دستگاه کاور کفش حرارتی به بازار عرضه گردیده و بسرعت با اقبال عمومی روبرو شود.در شرکتهای بزرگ همچون شرکتهای نفتی، بیمارستانها و آزمایشگاهها، مراکز درمانی، هتلها، مهدکودک ها، باشگاههای ورزشی، مجتمع های اداری و تجاری و سایر اماکن عمومی، دستگاه کاور کفش حرارتی کاربرد فراوانی پیدا کرده است.

در مجموع برای مکانهایی که نسبت به ورود گرد و غبار، ویروسها، باکتری ها و سایر آلودگی ها حساسیت بیشتری دارند، استفاده از دستگاه کاور کفش حرارتی توصیه می گردد.در دستگاه کاور کفش حرارتی، از رول کاور کفش PVC استفاده می شود. رول PVC در مقایسه با کاور کفش های یکبارمصرف بسیار کاراتر و اثربخش تر عمل می کند.کاور کفش های یکبار مصرف بیمارستانی مشکلات خاص خود را دارند:

اول اینکه می بایست با دست به دور کفش کشیده شوند. همین موضوع از یکسو باعث تماس دست با کفش به ویژه قسمت زیرین آن شده و احتمال انتقال آلودگی را افزایش می دهد؛ ضمن اینکه کاور نمودن کفش به صورت ایستاده دشوار و باعث برهم خوردن تعادل فرد می شود.موضوع دوم میزان ماندگاری کاور کفش های یکبارمصرف روی کفش است. در این کاورها از کش استفاده شده تا مانع درآمدن و جداشدن از کفش شود. اما کش مانع جابجایی نایلون روی کفش نمی شود و با راه رفتن زیاد، قسمت زیرین کاور می چرخد و به بالا می آید.

این موضوع سبب می شود تا هم جلوه کاور روی کفش بسیار نامناسب به چشم بیاید و هم هنگام درآوردن کاور از کفش، احتمال آلوده شدن دست به ویروس، باکتری و سایر آلودگی ها بسیار زیاد است.در نهایت اینکه احتمال پاره شدن کاور کفش های یکبار مصرف در مقایسه با رول PVC بسیار بیشتر است.

رول دستگاه کاور کفش حرارتی PVC ایرانی- 800 عددی

رول کاور کفش یکبار مصرف PVC ایرانی قابلیت تولید 800 عدد نایلون کاور کفش را دارد؛ به عبارت دیگر با این رول می تواند پای 400 نفر (400 جفت) را کاور نمایید.این رول برای دستگاه کاور کفش حرارتی QUEN (GREEN) مناسب می باشد. برای استفاده از آن، کافی است پس از تمام شدن رول اصلی دستگاه، بوبین های دو طرف آن را درآورده و روی رول PVC ایرانی نصب نمایید. اکنون رول آماده مصرف است.ایزوله سازی کامل کفش در مقابل آلودگی ها و ویروس های محیط، سهولت استفاده و قیمت اقتصادی از دیگر ویژگی های متمایزکننده رول دستگاه کاور کفش حرارتی PVC ایرانی است

توضیحات کاور کفش حرارتی

کاور کفش حرارتی با قابلیت تولید کاور کفش، کاملا ایمن، کیفیت ساخت بالا، طراحی ظاهری زیبا، قابل استفاده در هر مکانی، این دستگاه قادر به تولید کاور کفش است که از رول PVC مخصوص برای تولید کاور استفاده میکند که با استفاده از حرارت دادن میتواند از آن کاور کفش ایجاد کند.

پکیجی از کیفیت و زیبایی

♦ دستگاههای کاور کفش حرارتی تشکیل شده از یک صفحه حرارتی و قسمت بیرون دهنده رول نایلونی کاور میباشد

♦ اصول کاری دستگاه کاور کفش حرارتی بر خاصیت جمع شدگی پلاستیک در مقابل حرارت استوار است

♦  کفش بر روی صفحه حرارتی که روی آن پلاستیک قرار گرفته فشرده شده و دستگاه بوسیله حرارت جانبی نایلون را جمع کرده و زیره کفش را کاور مینماید .

♦ دستگاه کاور کفش Quen مدل 46C یکی از مدرنترین دستگاه های موجود در این صنعت می باشد که با تکنولوژی منحصر به فرد با استفاده علمی از حرارت و رول PVC  زیره انواع کفش را با یک لایه ی نایلونی کاور مینماید

♦ در نتیجه از ورود گرد و غبار و خاک و … توسط کف کفش به محیط جلوگیری می نماید

رول PVC مخصوص استفاده در دستگاه کاور کفش حرارتی میباشد.این رول میتواند 500 جفت کفش را کاور نماید و به راحتی میتوان آن را بر روی دستگاه سوار کرد.با استفاده از این رولها دیگر دردسر های استفاده از کاور های قدیمی را نخواهیم داشت و دستگاه کاور نیز جمع و جور تر خواهد بود.این محصول به صورت کامل بوده و فقط کافیست رول تمام شده قبلی را خارج کرده و رول جدید را جایگزین نموده و دستگاه آماده استفاده می باشد.در هر کارتن مادر 4 رول موجود می باشد

(مهم : طریقه قرار دادن رول درون دستگاه کاور کفش حرارتی بر روی بدنه دستگاه وجود دارد . در صورت اشتباه قرار دادن به موتور دستگاه فشار می آید)این رول PVC میتواند 1000 عدد نایلون کاور کفش یکبار مصرف تولید کند و یا اینکه 500 جفت کفش را کاور نماید.از این رول در دستگاه های کاور کفش حرارتی که نوع جدید از دستگاه های کاور زن کفش میباشد استفاده میشود

تفاوت رول کاور کفش حرارتی خارجی PVC با نایلون کاور کفش در چیست و کدام بهتر است؟

با ظهور بیماری کرونا بسیاری از مردم با محصول کاور کفش آشنا شده اند. این وسیله برای جلوگیری از انتقال آلودگی به محیط های مختلف میباشد. چندین مدل از این محصول در بازار موجود میباشد.نایلون کاور کفش یکبار مصرف: این نایلون ها که از جنس PE میباشد به صورت فله ای به فروش میرسد و برای استفاده از آنها باید از دست استفاده شود. در واقع بزرگترین ایراد این نالون ها همین استفاده از دست میباشد اما در کنار این ایراد دو مزیت اصلی آنها یعنی قیمت و کیفیت را نیز نمیتوان در نظر نگرفت.

کاور کفش دستگاه اتوماتیک: این دستگاه میتواند از یک نوع کاور کفش مخصوص استفاده کند. کاور کفش اتوماتیک از یک خشاب کاور برای کاور نمودن کفش های کاربران خود استفاده میکند. این خشاب ها به راحتی در دستگاه کاور زن کفش قرار میگیرند. قیمت نسبتا بالا یکی از معایب آنها است.

رول کاور کفش حرارتی خارجی PVC: در نهایت رول کاور کفش حرارتی در این لیست قرار میگیرد که میتوان به راحتی آن را در دستگاه کاور کفش حرارتی مورد استفاده قرار داد. از رول مورد نظر میتوان برای کاور نمودن 500 جفت کفش یا 1000 عدد کفش استفاده کرد.این رول از جنس PVc است و با استفاده از گرمای دستگاه ها مورد نظر میتوانند کفش ها را کاور نمایند.

قرار دادن این رول در داخل دستگاه بسیار ساده است و این میتواند یکی از بهترین مزیت های این رول باشد و همچنین کیفیت آن را نیز میتوان در کنار این مزیت قرار داد.نمونه ایرانی این کاور نیز موجود است که تقریبا قیمت آن نصف نمونه خارجی است. اما کیفیت رول خارجی بسیار بالاتر است و همچنین برای رول ایرانی باید از یک قطعه کناری استفاده کنید تا دستگاه دچار مشکل نشود

مشخصات تکمیلی رول کاور حراتی:

جاگیری کم و بهینه

جازدن راحت در دستگاه

مقاومت بالا

فرم پذیری مطلوب

بدون درز و شکاف

بهداشتی

خروج از نسخه موبایل