اخبار جامعه

این مامور پلیس صندوق رای را از دست هواداران یک نامزد نجات داد/ معترضان خودروی او را آتش زدند

به گزارش کردوار نیوز، سردار یحیی الهی روز شنبه در آیین تجلیل از کارکنان دخیل در برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری با اشاره به جو انتخاباتی در پلدختر عنوان کرد: در ساعت پایانی انتخابات برخی از صندوق ها در حال شمارش بود و افرادی قصد داشتند تشنج ایجاد کنند اما مدیریت خوبی انجام شد.

ایرنا نوشت: وی افزود: در یکی از شعب پلدختر تعدادی از هواداران یک نامزد قصد داشتند صندوق را بشکنند و آرا را باطل کنند اما ستوان یکم صحبت الله نصیری صندوق را بغل کرد و به طبقه بالای ساختمان برد که معترضان خودروی وی را آتش زدند.

وی اظهار داشت: این مامور شریف از مال و خودروی خود برای حفظ امانت و امنیت آرای مردم بدون هیچ مطالبه ای گذشت که امروز یک درجه تشویقی و یک خودرو نیز به وی تقدیم می شود.

این مامور پلیس صندوق رای را از دست هواداران یک نامزد نجات داد/ معترضان خودروی او را آتش زدند

فرمانده انتظامی لرستان همچنین با اشاره جان باختن سرهنگ عبدالرحمن حقیقی مقدم حین ماموریت افزود: محور نورآباد – الشتر به علت شدت بارندگی مسدود، تصادفی در جاده نورآباد گزارش شده بود و تعدادی از خودروها و سرنشینان در مسیر گرفتار شده بودند که سرهنگ حقیقی مقدم جهت حفظ جان دیگران جان خود را فدا کرد.

سردار الهی با تاکید بر اینکه نیروی انتظامی در راستای امنیت مردم و حفظ دستاوردهای انقلاب از جان و مال خود می گذرد تصریح کرد: کارکنان انتظامی مجاهدان راه خدا هستند و امنیت کشور مدیون جانفشانی مجموعه انتظامی است.

فرمانده انتظامی لرستان با اشاره به شور و شعور متفاوت انتخاباتی در لرستان گفت: بیش از هشت هزار نفر نیرو برای امنیت انتخابات به کارگیری شد و در برخی شهرستان ها منتظر اتفاقاتی بودیم که خوشبختانه این امر با مدیریت و تدبیرهای انجام شده به خوبی تامین شد.

وی اظهار داشت:در شهرستان کوهدشت با توجه به شور و هیجانی که در بین طرفداران وجود داشت با کارکنان انتظامی به خوبی رفتار و همکاری شد.

نمایش بیشتر

گروه تحریریه علوم اجتماعی

نویسنده اجتماعی، پژوهشگر و منتقد. بررسی مسائل اجتماعی با ارائه دیدگاه‌های جذاب و منطقی. تعامل با جامعه را از طریق نوشته‌هایم تقویت می‌کنم.