اخبار همه جانبه

برای مراسم پیاده روی اربعین سناریو‌های مختلف داریم

عراق |عزاداری |نرخ ارز

گزارش هایی با استناد به بانک اطلاعاتی کردوار نیوز.
آقای علی رضا رشیدیان افزود: “ما امیدواریم که از انتصاب اربعین کرونا ویروس کاهش یافته است و اگر این اتفاق نیفتد ، ما قصد داریم نمایندگان گروه های مختلف را برای اعزام سامان دهیم. ارائه خدمات به زائران.

رئیس سازمان حج و حجاج گفت: شرایط در سوریه برای پذیرش مسافران و زائران بیشتر از عراق مساعدتر است. بهداشت ایران و سوریه باید پلمپ شده و شرایط بهداشتی برای حمل و نقل برآورده شود.

رئیس سازمان حج و زیارت با اشاره به لغو مراسم عزاداری برای زائران حج امسال ، گفت: ما از تصویب مجمع عالی حج برای تثبیت ارز زائران برای حج آینده می خواهیم.

وی با اشاره به ثبت نام 76،728 نفر برای حج امسال ، افزود: “95٪ از زائران یا 72.914 زائر هر كدام 25 میلیون تومان واریز كرده اند. این در مجموع 1.822 میلیارد تومان است.” ما پول را در بانک مرکزی قرار می دهیم تا ارز خارجی تهیه کنیم.

وی در مورد سرنوشت پول مردم ، نوسانات نرخ ارز و احتمال افزایش هزینه برای زائران ، وی افزود:.

وی با اشاره به عواقب از دست دادن پول مردم و از دست رفتن ارز پشتیبانی دولتی ، گفت: “ما برای تأمین ارز نیاز به تأیید شورای عالی حجاج داریم. این ارز به زودی در شورای عالی حج مطرح می شود تا یک مصوبه حاصل شود. این پول برای زائران سال آینده پس انداز خواهد شد.”

نمایش بیشتر