اخبار همه جانبه

بهای زمین در قیمت تمام شده مسکن ملی دخیل نیست – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، محبوب حیدری شامگاه دوشنبه در جلسه ستاد اسکان در اردبیل با بیان اینکه زمین در طرح جهش مسکن به صورت رایگان در اختیار مردم قرار می گیرد و برای اجرا و هزینه این پروژه تامین می شود، اظهار داشت: این زمین در طرح جهش مسکن به صورت رایگان تامین می شود. شد محاسبه نخواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: کسانی که قصد خرید آپارتمان دارند تا 28 آبان ماه فرصت دارند در سامانه ثبت نام کنند قیمت می توان از طرح رونق تولید مسکن بهره برد اما این مدت را تمدید کرد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: افراد مستقر در خانه های سازمانی ادارات و سازمان ها می توانند با ارائه مدرک در این طرح ثبت نام کنند و از طرح جهشی تولید مسکن بهره مند شوند.

حیدری افزود: در صورت وجود مشکل در این زمینه و وجود شواهد، اداره کل راه و شهرسازی استان آماده پاسخگویی و ارائه خدمات مرتبط و مطلوب به ساکنان منازل سازمان برای ثبت نام در این طرح است. “

وی در بخشی دیگر از سخنان خود گفت: افراد ساکن سایر شهرها می توانند با ثبت نام در این طرح، اجاره ۵ ساله را ارائه و با به روز رسانی اطلاعات خود را تکمیل کنند.

حیدری افزود: افراد ساکن شهری که به دلایل مختلف به شهرهای دیگر منتقل شده اند می توانند در محل اصلی سکونت خود ثبت نام کنند و مشکلی از این بابت وجود ندارد.

وی با تکذیب شایعه محاسبه قیمت زمین بر اساس مسکن گفت: در استان اردبیل متقاضیان هیچ ارزشی دریافت نمی کنند، البته در برخی مناطق قیمت زمین بر اساس قیمت مسکن محاسبه می شود. “

حیدری ادامه داد: ریالی برای زمین از متقاضیان دریافت نمی کنیم و تاکنون هم در برنامه اقدام ملی مسکن و هم در رونق تولید، تامین زمین رایگان بوده است و دیگر مشکلی وجود نخواهد داشت. در واگذاری زمین.”

وی با اشاره به افزایش پرداخت مسکن توسط بانک های عامل خاطرنشان کرد: 150 میلیون فقره طرح اقدام ملی مسکن در اردبیل به 350 میلیون تومان و در سایر شهرها و روستاها به 250 میلیون تومان رسید. .

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: هموطنان به شایعات مطرح شده در خصوص طرح رونق تولید مسکن توجه نکنند، بلکه می توانند از طریق سایت اداره کل راه از آخرین اطلاعات و وضعیت موجود مطلع شوند. و توسعه شهری فرآیند کاری.

نمایش بیشتر