اخبار همه جانبه

بهره‌برداری از نخستین خط تولید نمایشگر تلویزیون در ایران

با توجه به پایگاه داده کردوار نیوز ،
اولین صفحه پانل تلویزیون که بیش از دو میلیون یورو سرمایه گذاری دارد و بیش از 200 نفر در آن اشتغال دارند ، توسط گروه توسعه سرمایه گذاری انتخاب انتخاب شد و ظرفیت تولید منحصر به فرد این خط تولید ، تولید تلویزیون های ایران را بیش از پیش افزایش می دهد بیش از 48٪

پیش بینی می شود این خط که تنها واحد تولید پنل (صفحه نمایش) ایران است ، سالانه بیش از 800000 واحد تولید پنل و فناوری راه اندازی تجهیزات مکانیکی و الکتریکی خط تولید پنل برای بومی سازی و اهداف فنی داشته باشد. سنسورها ، موتورها ، هواپیماها و غیره داده های نصب و اتوماسیون کامل تولید پانل در این خط مهم استفاده شده است.

یک گام مهم برای بزرگترین تولید کننده لوازم خانگی ایران برای از بین بردن وابستگی آن به مارک های خارجی

مهدی صادقی نیارکی ، معاون وزیر صنعت وزارت صنعت ، معدن و تجارت در حاشیه این مراسم گفت: “پروژه حرکت داخلی ساخت و ساز در وزارت صمت در سال 1997 و در نیمه دوم سال 1998 آغاز شد. اعتماد به نفس در محصولات صنعتی در دستور کار وزارت بود.

وی افزود: طبق برنامه ریزی و هدف گذاری وزارت صمت ، تصمیم بر این شد که از 10 میلیارد دلار واردات طی 3 سال به تولید داخلی تبدیل شود.

معاون وزیر صنعت گفت: یکی دیگر از پروژه های مورد بحث در این بخش ، بحث بومی سازی قطعات ، تجهیزات و مواد غیر تولیدی بود که به نظر من مهمترین مسئله در این زمینه وابستگی به برندگان خارجی است.

صادقی نیاراکی افزود: شرکت های محلی می توانند با تکیه بر قدرت داخلی و طراحی یک بستر محلی مطابق با آخرین فن آوری جهان ، اتفاقات خوش را درک کنند. همانطور که امروز می بینیم ، سیستم عاملهای محلی می توانند بر اساس سلیقه مشتری طراحی و مهندسی شوند ، که این یک فرآیند ارزشمند و مترقی در تدارکات ، ارزیابی و استقلال است.

وی در مورد میزان تحقق هدف وزارتخانه از تبدیل واردات به تولید داخلی توضیح داد: بیش از 1.2 میلیارد دلار قرارداد تولید محلی در سال 1998 و بیش از 2.5 میلیارد دلار در سال 1999 و تقویت تولید داخلی با تکیه بر توان داخلی. و گامی در جهت کاهش وابستگی خارجی برداشته شد.

در طی این مراسم و در جریان بازدید یک روزه معاون وزیر صنعت وزارت صمت از خطوط تولید لوازم خانگی ، بزرگترین تولید کننده این محصولات در ایران ، خط تولید گازسوز انتخاب شده توسط سرمایه گذاری است. گروه توسعه با بیش از 4 میلیون دلار سرمایه گذاری مستقیم و بیش از 300 نفر اشتغال مستقیم ، افتتاح و افتتاح شده است.

نمایش بیشتر