اخبار سلامت

تزریق واکسن یادآور برای کارمندان الزامی است/ برخورد را از استانداری شروع کنید

کردوار نیوز/گلستان مدیر استاندارد گلستان با اشاره به اینکه تزریق دوز یادآوری واکسن کرونا برای کارکنان الزامی است، گفت: نظارت و برخورد با متخلفان پروتکل را از استاندارد آغاز کنید.

دکتر علی محمد زنگنه عصر امروز در جلسه ستاد استانی پیشگیری و مقابله با کرونا در استان گلستان گفت: تمامی کمیته ها و کارگروه های ورزشگاه با 100 درصد ظرفیت مجددا فعال شوند همچنین ارسال و حضور مستمر به دبیرخانه انجام شود. از شهر کارونای استان.

وی با بیان اینکه حرکت رو به جلو باید در همه کمیته ها احساس شود، افزود: از این پس گزارش ها و آمارهای استان را با میانگین کشور مقایسه و به صورت جداگانه و مقایسه ای ارائه کنید.

استاندارد گلستان با تاکید بر اینکه مدیران باید در رعایت پروتکل های بهداشتی الگو باشند، خاطرنشان کرد: آنچه انتظار می رود این است که مدیران با اقدامی بسیار موثرتر از ماسک و رعایت پروتکل ها به ویژه در جلسات و عکس گرفتن از جلسات خود باشند. گفتار است این الجمه امل ببوشناند را اجمه امل بودنان را اجمه امل بدوند.

زنگنه با بیان اینکه هدف ما برای واکسیناسیون در نوبت دوم حرکت از 85 درصد به 95 درصد است، ادامه داد: در دور سوم 35 درصد افراد بالای 12 سال واجد شرایط واکسینه شده اند که باید به 50 درصد افزایش یابد. درصد

وی تصریح کرد: شاخص ها برای بار چهارم نیاز به اصلاح دارند و باید شاهد رشد هفتگی 5 درصدی در این شاخص ها نیز باشیم.

استاندار گلستان افزود: از فردا مجددا تمامی تشکر نامه های قبلی فعال می شود و شروع به اجرا و توزیع یادآوری واکسن برای کارکنان الزامی است.

روند زنگنه و نرخ صدور کد QR در اقشار و مشاغل مختلف استان متوقف و غیرقابل قبول شد و گفت: آنچه که در انتظار است این است که این روند با جدیت بیشتری دنبال شود و وضعیت امروز این است که 19 درصد صنوف حداقل این کد را کشف کرده اند. رشد هفتگی 5 درصد

وی بر اجرای دقیق پروتکل های بهداشتی در جشن ها و عزاداری های ابا عبدالله الحسین علیه السلام تاکید کرد و ادامه داد: این مراسم ها باید بر اساس دستورالعمل دستیار وزیر بهداشت برگزار شود که در گذشته نیز توجه لازم را به رعایت پروتکل ها داشته است

پیام نهایی

نمایش بیشتر