اخبار استانی

تصادف زنجیره ای در محور تاکستان به ابهر 3 کشته و 20 مصدوم برجای گذاشت

به گزارش خبرگزاری کردوار نیوز از قزوین؛ قدرت الله مهدیانی گفت: متأسفانه حوالی ساعت 6.30 بعد از ظهر جمعه ، حدود 27 اتومبیل به دلیل کولاک شدید در جاده ها با یکدیگر برخورد کردند که منجر به کشته و زخمی شدن شد.

وی افزود: اگرچه طوفان برفی در این مسیر به دلیل بارش شدید برف و دید کم بود اما حدود 7 دستگاه خودروی سنگین و 20 دستگاه خودرو سبک در منطقه برخورد کردند زیرا در محور تاکستان – ابهر در ضیاآباد قابل مشاهده نبود و لغزنده بود.

مهدی خانی گفت: بلافاصله یک دستگاه آمبولانس به محل حادثه اعزام شد و محل حادثه مداوا و مجروحان به سرعت منتقل شدند اما متأسفانه در این حادثه سه نفر کشته و حدود 20 نفر زخمی شدند.

مدیرکل مدیریت بحران استان قزوین یادآور شد: 15 نفر از مصدومان این حادثه به بیمارستان های تأمین اجتماعی و شفابخشی تاکستان و تعدادی نیز به ابهر اعزام شدند.

وی گفت: این حادثه در خط جنوب اتفاق افتاد و با همکاری پلیس راه را از زنجان بستیم تا از این طریق هیچ خودرویی عبور نكند و فقط خودروهای مسیر رانندگی شوند.

مدیر کل + مدیریت + بحران + استانداری + قزوین

مهدیانی گفت: اکنون جاده حادثه با کمک نیروهای امدادی و امداد خودرو باز شده و با هماهنگی مناسب مساجد و رستوران ها در طول مسیر برای زنده ماندن بازماندگان پیوند خورده است.

توصیه های ایمنی را جدی بگیرید

مدیرکل مدیریت بحران استان قزوین گفت: ما از شهروندان خواسته ایم به دلیل پیش بینی بارش شدید برف و کولاک در جاده ها سفر نکنند اما برخی این هشدارها را جدی نمی گیرند و برای خود و دیگران مشکل ساز می شوند.

وی گفت: بار دیگر از استان و سایر مناطق می خواهیم به دلیل تغییر آب و هوا ، برف و برف در روزهای آینده و احتمال لغزندگی جاده از سفر با وسایل شخصی خود خودداری کنند. “در صورت لزوم لباس گرم بپوشید” رانندگی کنید با دقت برای جلوگیری از.

نمایش بیشتر