اخبار همه جانبه

تمدید آموزش غیرحضوری یک هفته‌ای مدارس در شهرهای قرمز کرمانشاه – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

رضا شیرزادی در گفتگو با خبرنگار آنلاین اظهار کرد: برسی برسی‌ها و زریابی‌های ستاد و مباه امیکرون موضوع اصلی درس افراد قرمز و نارنجی شهر است.

وی افزود: تمام مدارس در مقاطع ابتدایی و متوسطه اول و دوم در شهرهای نارنجی و قرمز از روز شنبه 30 بهمن ماه تا پایان هفته به صورت حضوری تعطیل بوده و آموزش به صورت غیرحضوری در بستر فضای مجازی و شبکه شاد دنبال می شود.

رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمانشاه بیان کرد: کلاسهای درسی دانشجویان دوره های مختلف تحصیلی در مناطق روستایی کم جمعیت با رعایت دستورالعمل های بهداشتی و موقعیت اجتماعی به صورت حضوری تشکیل می شود.

شیرزادی بیان کرد: در شهرهایی که وضعیت زرد برای اعلام شده مدارس با تراکم بالا به صورت حضوری و از طریق گروه بندی متوازن و رعایت کامل دستورالعمل های بهداشتی برپا هستند.

وی ادامه داد: در صورتی که در مدرسه ای دانش آموزان در بیش از یک با علائم خاص وجود داشته باشد با تشخیص و پیشنهاد شورای مدرسه و مدیریت شهرستان، آموزش به غیر حضوری در بستر شاد به مدت یک هفته دنبال می شود.

رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کرمانشاه . کلاسهای کارگاهی هنرستانهای فنی و حرفهای و کاردانش نیز با رعایت دستورالعملهای بهداشتی برگزار می شود و تمام دانش آموزان مبتلا به پزشکی که در کلاسها حضور دارند می توانند در فضای مجازی مطالب را دنبال کنند.

شیرزادی حضوریان کرد: عواملی که به منظور نظارت بر امر آموزش غیره در ایام توضیحی برای پاسخگویی به دانش آموزان، اولیا و ارباب رجوع در روزهای هفته در مدارس الزامی است.

مرگ یک فرد بر اساس نوع جدیدی از اسلام بر این اساس است که چیزی به نام کارت قرمز در قالب کارت قرمز وجود ندارد. گیلانغرب، سنقر، روانسر ، هرسین ، سرپل ذهابپاوه ، جوانرود ، صحنه و قصرشیرین ، ثلاث باباجان و شهر زرد رنگ زرد است.

نمایش بیشتر