اخبار فرهنگی

تهیه و توزیع ۲۰ هزار و ۳۱۳ سری جهیزیه از کارخانجات ایرانی

استان همدان |ایرانی |شهدا

کردوار نیوز/همدان معاون هماهنگ‌کننده قرارگاه مرکزی جهادسازندگی و محرومیت‌زدایی سپاه گفت: ۲۰ هزار و ۳۱۳ سری جهیزیه در سراسر کشور از کارخانجات ایرانی تهیه و توزیع شده است.

سردار سیدضیاءالدین حزنی شنبه ۱۵ آنلاین در آیین توزیع جهیزیه نوعروسان استان همدان، اهدایی مقام معظم رهبری همزمان با دومین کنگره ملی ۸۰۰۰ شهید استان همدان، ضمن گرامیداشت نام و یاد تمامی شهدا اظهار کرد: این نخستین‌بار نیست که با نام و یاد و برای شهدا جهیزیه آماده و توزیع می‌شود و تا امروز توسط کلیه رده‌های سپاه در استان ۳۵۳۵ جهیزیه تهیه شده است.

وی با بیان اینکه امروز ۸۰۰ جهیزیه به احترام ۸۰۰۰ شهید استان همدان تهیه شده و توزیع خواهد شد که این حرکت جزئی از افتخارات سپاه و کمیته امداد است، گفت: این جهیزیه‌ها هدیه‌ای از امام زمان و نایب بر حق ایشان مقام معظم رهبری و ۸۰۰۰ شهید استان همدان بوده که توسط کمیته امداد امام خمینی(ره) و سپاه تهیه و تقدیم نوعروسان و دامان خواهد شد.

حزنی با بیان اینکه تمام اقلام ۲۰ هزار و ۳۱۳ سری جهیزیه تهیه شده از کالاهای ایرانی است، اضافه کرد: این کالای ایرانی در کارخانجات ایرانی برای عروس و داماد ایرانی تهیه شده است. 

وی با بیان اینکه در روزهای اول این جهیزیه‌ها از کارخانجاتی کم‌رونق و با مشکل تهیه می‌شد، افزود: ۲۰ هزار و ۳۱۳ جهیزیه در سراسر کشور تهیه و توزیع شده که از این تعداد ۱۲ هزار سری توسط قرارگاه محرومیت زدایی و ۸۰۰۰ سری توسط کمیته امداد امام خمینی(ره) تهیه شده است.

حزنی بیان کرد: اقدامات خوبی در بحث محرومیت‌زدایی در استان همدان درحال اجراست و خدمت رسانی‌ها در زمینه محرومیت‌زدایی برای شهدا و ارادت به آنهاست.

انتهای پیام

نمایش بیشتر

کارگروه خبری فرهنگ و هنر

با کلماتم، ابتکار هنری را به وجود می‌آورم و جذابیت زندگی را در آن تقدیم می‌کنم.