اخبار حوادث

توقیف ۴ موتورسنگین حین انجام حرکات نمایشی در بزرگراه‌های همت و صدر

پلیس |پلیس راهور |جرم

سرکلانتر پلیس بزرگراه‌های پلیس راهور تهران بزرگ از توقیف چهار دستگاه موتورسیکلت سنگین در تهران خبرداد.

به گزارش کردوار نیوز، سرهنگ حمید حمیدی دراین‌باره گفت:‌برابر قوانین و مقررات موجود در کشورمان، تردد موتورسیکلت‌های سنگین در معابر ممنوع بوده و چنین موتورسیکلت‌هایی اصلا شماره‌گذاری نمی‌شوند، از این رو تردد آنها نیز در سطح معابر ممنوع است و در صورت رویت، پلیس حتما نسبت به توقیف آنها اقدام خواهد کرد. 

وی ادامه داد:‌در همین راستا و درپی کنترل تردد وسایل نقلیه در معابر عمومی و رصدهای ترافیکی  توسط مرکز عملیات پلیس راهور تهران،  تردد تعدادی موتورسوار در بزرگراه های تهران  با استفاده از موتورسیکلت های سنگین مشاهده شده و رسیدگی به موضوع در دستورکار ماموران پلیس بزرگراه های پلیس راهور تهران بزرگ قرار گرفت.

حمیدی افزود:‌ با اشراف اطلاعاتی و در بررسی‌های انجام شده از سوی ماموران انتظامی مشخص شد که موتورسواران از بزرگراه‌های شهیدان همت و صدر برای تردد و حرکات مارپیچ و نمایشی استفاده می‌کنند که در همین راستا برنامه عملیاتی برای مهار آنان در دستورکار قرار گرفت.

سرکلانتر پلیس بزرگراه‌های پلیس راهور تهران با اشاره به اینکه در یک عملیات پلیسی منجسم و منظم چهار دستگاه موتورسیکلت سنگین فاقد مجوزهای قانونی در بزرگراه‌های شهید همت و شهید صدر توقیف شد، گفت: کارشناسان  ارزش موتور سیکلت‌های توقیقی را بیش از ۱۰ ملیلیارد ریال اعلام کردند.

به گفته وی با انتقال موتورسیکلت‌ها به پارکینگ پلیس راهور تهران، برای هر چهار موتورسوار نیز پرونده‌ای تشکیل شد و این افراد برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شدند. 

انتهای پیام

نمایش بیشتر