اخبار جامعه

تولید و پخش ۹۰۰ هزار تن آسفالت در معابر بزرگراهی و غیربزرگراهی پایتخت

حوزه |روابط عمومی |شهر تهران

سرپرست معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران از تولید و پخش حدود ۹۰۰ هزار تن آسفالت در سطح معابر بزرگراهی و غیر بزرگراهی شهر تهران خبر داد.

به گزارش کردوار نیوز، هادی حق بین در جلسه شورای مدیران این معاونت با تأکید بر اینکه موضوع کیفیت و رعایت الزامات فنی و اجرایی عملیات آسفالتی در سطح معابر شهری مهمترین دغدغه حوزه معاونت فنی و عمرانی بوده و یک اصل اساسی است، اظهار کرد: تاکنون نزدیک به ۹۰۰ هزار تن آسفالت تولید و در سطح معابر بزرگراهی و غیر بزرگراهی پایتخت پخش شده است.

وی ادامه داد: محقق شدن این مهم حاصل تلاش‌های شبانه روزی بیش از ۲۵۰۰ نفر از عوامل فنی و اجرایی و نظارتی در ۱۶۰ اکیپ لکه‌گیری و روکش دستی، تراش و روکش مکانیزه در معابر شهری اعم از بزرگراهی و غیربزرگراهی است.

بنا بر اعلام روابط عمومی معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، حق بین در بخش دیگری از سخنان خود به تکمیل و اصلاح گردش‌های ترافیکی اشاره کرد و گفت: تا پایان سال جاری ۱۷ تقاطع دیگر آماده بهره برداری خواهد شد که ضمن اجرای این تعداد، تقاطعات اصلاح شده در این دوره از مدیریت شهری به ۲۹ تقاطع خواهد رسید.

انتهای پیام

نمایش بیشتر

گروه تحریریه علوم اجتماعی

نویسنده اجتماعی، پژوهشگر و منتقد. بررسی مسائل اجتماعی با ارائه دیدگاه‌های جذاب و منطقی. تعامل با جامعه را از طریق نوشته‌هایم تقویت می‌کنم.