اخبار جامعه

ثبت ماهانه هزار بازخورد در سامانه ۱۳۷

ثبت ماهانه هزار بازخورد در سامانه ۱۳۷

شهردار منطقه ۷تهران گفت: ماهانه بیش از ۱۰۰۰ پیام در سامانه ۱۳۷ ثبت می شود که این امر نشان از اعتماد شهروندان به ما دارد از همین رو با مدیریت صحیح باید نارضایتی های مردم را کمتر و کمتر کنیم.

به گزارش خبرگزاری کردوار نیوز، در جریان نشست تحلیل و بررسی پیام های ۱۳۷ نصراله آبادیان شهردار منطقه ۷ تهران با اشاره به اینکه اهم پیام های سامانه ۱۳۷ در خصوص نگهداشت و رفت و روب بوده است،گفت: ما در این منطقه در جلسات شورای مدیران، همواره موضوع نگهداشت را به عنوان دستور ثابت این جلسات قرار داده ایم.

وی تاکید کرد: خوشبختانه در موضوع سامانه ۱۳۷ به دلیل اینکه ما با جامعه آماری روبرو هستیم می توانیم موضوعات را هدفمند پیگیری کنیم بنابراین باید برای رسیدگی و حل مشکلات مطرح شده در این سامانه از طریق شهروندان، از تمام ظرفیت ها و پتانسیل های منطقه بهره ببریم تا شاهد بازخوردهای مطلوبی از طرف شهروندان باشیم.

شهردار منطقه ۷ با تاکید بر توجه ویژه و خاص بر اماکنی که فراوانی پیام های ۱۳۷ در آنها ثبت شده است، عنوان کرد: پیشگیری یکی از موارد اصلی و مهمی است که ما باید در اولویت اقدامات خود قرار دهیم زیرا اگر این مهم را سرلوحه فعالیت های خود قرار دهیم از بروز مشکلات بعدی و جدی تر خودداری خواهیم کرد.

وی یادآور شد: ماهانه بیش از ۱۰۰۰ پیام در سامانه ۱۳۷ ثبت می شود که این امر نشان از اعتماد شهروندان به ما دارد از همین رو با مدیریت صحیح باید نارضایتی های مردم را کمتر و کمتر کنیم.

آبادیان در پایان تاکید کرد: از شما مدیران می خواهم بحث آموزش در تمام سطوح، از پایین ترین تا بالاترین سطح کارکنان را جدی گرفته تا در مواقع بروز بحران بتوانیم با مدیریت و آگاهی کامل با مشکلات برخورد کنیم.

در ادامه مدیران منطقه ۷ به ارائه گزارشی از پیام ها و اقدامات صورت گرفته در خصوص آنها پرداختند.

انتهای پیام/

 


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

نمایش بیشتر

گروه تحریریه علوم اجتماعی

نویسنده اجتماعی، پژوهشگر و منتقد. بررسی مسائل اجتماعی با ارائه دیدگاه‌های جذاب و منطقی. تعامل با جامعه را از طریق نوشته‌هایم تقویت می‌کنم.