اخبار استانی

جایگاه نخست دانشگاه آزاد اسلامی مشهد در نظام رتبه‌بندی دانشگاه‌های اسلامی/ در آموزش مجازی پیشتاز هستیم

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا در مشهد ، مسعود طاهری لاری در جلسه توجیهی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی مشهد اظهار داشت: دانشگاه آزاد اسلامی در دوره دولت جدید چندین رویکرد تحول آفرین را در زمینه کاربرد علم مفید در جامعه اتخاذ کرده است.

وی با تقدیر از حضور دانشجویان جدیدالورود در دانشگاه آزاد اسلامی مشهد و تبریک روز دانشجو به آنها گفت: جامعه ایران جوان است ، بیشتر جوانان تحصیلات دانشگاهی دارند و در گام دوم انقلاب ، رهبر معظم انقلاب بر استفاده از جوانان انقلابی و وفادار تاکید کردند و ارزشمند و نخبه شده است.

آموزش |علم |فناوری

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی مشهد یادآور شد: خوشبختانه جوانان در رشته های مختلف کشور ، در زمینه های دفاع مقدس ، علوم و ساخت و ساز درخشیده اند ؛ اما امروز نقش دانشجویان جوان بیش از هر زمان دیگری است ، آنها باید با روحیه انقلابی و جهاد علمی تحصیل در دانشگاه را آغاز کنند.

در سیاستهای جدید دانشگاه آزاد اسلامی تفاوت زیادی ایجاد کنید

طاهری لاری با اشاره به ظرفیت بالای دانشگاه آزاد اسلامی تأکید کرد که باید از این فرصت ها برای حل مشکلات جامعه استفاده کنیم.

وی با اشاره به سیاست های جدید دانشگاه آزاد اسلامی ، افزود: دانشگاه آزاد اسلامی در دوره جدید حکمرانی ، متناسب با کاربرد علم مفید در جامعه ، چندین رویکرد تحول آفرین را تجربه کرده است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی مشهد ادامه داد: در این رویکرد تحول ، دانشگاه آزاد اسلامی با تأکید بر آموزش مهارت ها ، مسئولیت اجتماعی و پیشرفت به سمت نسل سوم و چهارم دانشگاه ، استراتژی و سیاست های خود را به عنوان یک دانشگاه اجتماعی و دانشگاه حل مسئله تعریف کرد. تولید نسل و فناوری کارآمد با کاربرد عملی علم مطابقت دارد.

طاهری لاری گفت: ارتقا the کیفیت آموزش و تحقیقات نیز مطابق با سیاست دانشگاه آزاد است و با تغییر رویکرد دانشگاه در سطح کلان آغاز شده است و امیدواریم با ظرفیت بالای دانشگاه به این هدف برسیم.

آموزش |علم |فناوری

وی درباره ظرفیت دانشگاه اسلامی مشهد توضیح داد: دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی از ظرفیت بسیار بالایی برخوردار است.

توانایی بالا در زمینه فناوری دانشگاه آزاد اسلامی مشهد

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی مشهد ادامه داد: اساتید محترم و فرهیخته ، پرسنل دلسوز و وفادار ، دانشجویان وفادار ، انقلابی و پرانرژی و تجهیزات و امکانات آزمایشگاهی بسیار بزرگ و وجود دو بیمارستان بخشی از امکانات بسیار خوب دانشگاه آزاد اسلامی مشهد است.

طاهری لاری با اعلام اینکه دانشگاه آزاد اسلامی مشهد در رتبه بندی دانشگاه های آزاد اسلامی کشور رتبه نخست را دارد ، افزود: این دانشگاه در گروه های دولتی و غیردولتی دانشگاه آزاد مجازی پیشتاز است.

وی توضیح داد: توانایی بالای ما در فناوری منجر به درسها و آزمونهای مجازی بسیار دقیق شده است و نه تنها دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان رضوی را پوشش می دهد بلکه به برخی از گروههای دانشگاه در استانها برای برگزاری کلاسهای مجازی در کشور کمک می کند. ما انجام دادیم.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی مشهد گفت: البته سیستم های تحول طراحی شده در دانشگاه آزاد اسلامی با ادغام همه گروه ها سازگار است و امیدواریم بتوانیم از این سیستم ها نیز استفاده کنیم.

طاهری لاری تلاش های انجام شده در دانشگاه آزاد اسلامی مشهد را با همدلی ، همکاری و تلاش مضاعف کارکنان دانشگاه پیوند داده و به دانشجویان جدید الورود خطاب کرد. اسلام در سطح انقلاب اسلامی با تلاش ایمان و اراده دانشجویان.

انتهای پیام / 4078/4062 /

نمایش بیشتر