جزئیات تفاهم‌نامه دانشگاه آزاد اسلامی و سازمان زمین‌شناسی

شبکه |علم |فناوری

به گزارش خبرنگار گروه خبرگزاری آنا از مشهد، تفاهم نامه بین دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی و سازمان زمین شناسی کیشور برای همکاری، تبادل نظر و بهره مندی متقابل از خدمات، تخصص های علمی، پژوهشی و فنی در رشته توسعه زمین شناسی و اکتشافات معدنی با سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کیشور بین دانشگاه آزاد اسلامی واحد خراسان رضوی به نمایندگی از محسن مرادی سرپرست دانشگاه و علیرضا شهیدی رئیس سازمان به مدت یک دوره برگزار شد. پنج سال.

بر اساس این تفاهم نامه، سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کیشور و دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی در اجرای طرح های پژوهشی- کاربردی مشترک، استفاده متقابل از توانمندی های علمی، آموزشی و پژوهشی یکدیگر، استفاده مطلوب از امکانات. و تجهیزات آزمایشگاهی طرفین در راستای اجرای برنامه ها و پروژه های علوم زمین و اکتشاف با یکدیگر همکاری می کنند.

تحقیقات و پژوهش های کاربردی در مورد پروژه های تحقیقاتی در حوزه معدن و زمین شناسی سازمان ها را ملزم به استفاده از شبکه های یکپارچه پژوهشی موثر دانشگاه آزاد اسلامی (دانشگاه سامانه پایش) و ایجاد بستر مناسب برای بهره گیری از توانمندی ها و ظرفیت های علم و فناوری کرد. پارک، مراکز نوآوری و شرکت ها از دیگر زمینه های همکاری در این قرارداد می توان به ایجاد بنیاد دانشگاه آزاد اسلامی در زمینه فعالیت های پژوهشی عملی، همکاری مشترک با دانشگاه در زمینه پروژه ها و حمایت علمی از پایان نامه های تحصیلات تکمیلی در موضوعات مرتبط با فعالیت های سازمان

انتهای پیام/4078/4121/

خروج از نسخه موبایل