اخبار همه جانبه

جشنواره ملی رسانه های دیجیتال رضوی (آهوان) در سمنان برگزار می شود

کردوار نیوز/ سمنان امروز نهمین روز از تعطیلات ملی، روز شنبه شب روز روح القدس (آهوان) است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان در جمع خبرنگاران به تبیین و برنامه های این جشنواره پرداخت و اظهار کرد: آثار رسیده به دبیرخانه این دوره از جشنواره از رشد کمی و کیفی تزیادی دارند.

فرشید فلاح، این جشنواره را از مهمترین جشنواره های فرهنگی هنری به میزبانی سمنان بیان کرد و اظهار داشت: استان سمنان میزبان جشنواره های مختلف رضوی است و امسال نیز نهمین دوره جشنواره رسانه های دیجیتال رضوی را میزبانی کرده است.

وی با بیان اینکه آثار بسیار خوبی از نظر کمی و کیفی به این جشنواره رسیده است گفت: با حضور محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ، 17 از برگزیدگان این جشنواره معرفی و تجلیل می شوند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان عزود: به برترین های این

دبیر اجرایی نهمین جشنواره ملی رسانه های دیجیتال رضوی (آهوان) نیز در این نشست خبری با تبیین بخش های مختلف این جشنواره اظهار داشت: این جشنواره در دو بخش حرفه ای و پویش عمومی و با هشتک های امام رضا (ع) و امام رئوف برگزار می شود. نوشته شده است و در مجموع 45 هزار اثر به آن ارسال شده است.

میثم قدس پور گفت: در بخش حرفه ای 17 نفر به عنوان برتر و در بخش پویش عمومی نیز 30 نفر برگزیده شده است که در اختتامیه، از برترین های حرفه ای که از سراسر کشور تجلیل خواهند شد.

دبیر اجرایی جشنواره رسانه های دیجیتال رضوی (آهوان) یادآور شد: هشتمین دوره این جشنواره به میزبانی قزوین و با 14 هزار و 500 اثر برگزار می شود و تعداد آثار ارسالی به این جشنواره رشد بیش از سه برابر است.

انتهای پیام

نمایش بیشتر