اخبار استانی

درخواست استاندار کردستان از مردم برای همراهی در اجرای مأموریت‌های پلیس

براساس گزارش های آنلاین از سنندج ، بهمن مرادنیا دیدار با فرمانده پلیس استان در کردستان را یکی از وظایف اصلی پلیس “تأمین امنیت و ارتقا promote احساس امنیت برای شهروندان” خواند: مشارکت در ایجاد امنیت و ایمنی.

وی با بیان اینکه کاهش امنیت منجر به بی اعتمادی ، بدبینی ، عدم مشارکت و همکاری در برنامه های اقتصادی ، اجتماعی ، سیاسی و امنیتی شده است ، افزود: این دوره بستر مناسبی برای ناآرامی های عمومی و تهدیدهای امنیت داخلی خواهد بود.

وی با بیان اینکه موفقیت پلیس در تأمین اجتماعی بدون همکاری و مشارکت مردم حاصل نمی شود ، تأکید کرد: “برای همه شهروندان و دستگاه های اجرایی لازم است که برای حفاظت و بهبود امنیت با هم همکاری کنند و همه ما باید در این زمینه همکاری کنیم. موضوع.”

وی نیروی انتظامی را یک سازمان پیشرو در تأمین امنیت اجتماعی در جامعه اسلامی خواند و گفت: خوشبختانه در سطح ملی و استانی ، اهداف پلیس همیشه اخلاقی و ارزشهای الهی و اسلامی است.

مرادنیا با اشاره به اینکه نیروی پلیس همیشه منبع امنیت پایدار در جامعه بوده است ، خاطرنشان کرد: امنیت و آسایش پایدار موجود با تلاش خستگی ناپذیر و فداکاری مأموران امنیتی و پرسنل امنیتی از جمله مأموران اجرای قانون تأمین می شود. سپاسگزار این نعمت گرانبها باشید.

پلیس در حال سرکوب راهزنان و متخلفان امنیتی در کردستان است

سردار علی آزادی فرمانده انتظامی استان کردستان نیز در این نشست گفت که شکی نیست که نیروی پلیس در کنار مردم ، برای مردم و در خدمت مردم است و گفت: “ما به مردم با تلاش پلیس کشور. “

وی با اشاره به روزهای پایانی سال با بیان اینکه طرح های ویژه پلیس و راهداری در استان در حال اجرا است ، گفت: تمام تلاش ما این است که مانند سالهای گذشته بهترین شرایط را برای آسایش و آسایش مردم در نوروز فراهم کنیم. اما از شهروندان باهوش همچنین انتظار می رود که از قوانین بهداشتی پیروی کنند.

فرمانده انتظامی کردستان برخورد قاطع و سریع با راهزنان ، مجرمان ، سارقان و متخلفان از نظم و امنیت عمومی در استان را به دلیل قاچاق کالا اعلام کرده است: آنها به هر طریقی توسط پلیس تحت پیگرد قانونی قرار می گیرند.

48

نمایش بیشتر