اخبار فرهنگی

«رکوئیم برای ویچاشاواکان» در مستندات یکشنبه و «نَه» در سینماتک خانه هنرمندان ایران

«رکوئیم برای ویچاشاواکان» در مستندات یکشنبه و «نَه» در سینماتک خانه هنرمندان ایران

«رکوئیم برای ویچاشاواکان» به کارگردانی مانی ثابت ایمان در مستندات یکشنبه و «نَه» به کارگردانی پابلو لارائین در سینماتک خانه هنرمندان ایران نمایش داده و بررسی می‌شود.

به گزارش گروه فرهنگ و هنر کردوار نیوز؛ به نقل از روابط عمومی خانه هنرمندان ایران، بیست و هشتمین برنامه «مستندات یکشنبه» که زیرمجموعه سینماتک خانه‌ هنرمندان ایران به پخش فیلم‌های مستند می‌پردازد، به نمایش فیلم مستند «رکوئیم برای ویچاشاواکان» به کارگردانی مانی ثابت ایمان محصول سال ۱۳۹۹ اختصاص دارد.

این برنامه روز یکشنبه ۱۹ شهریور ماه ۱۴۰۲ از ساعت ۱۷ در سالن استاد ناصری برگزار می‌شود.

پس از نمایش فیلم نیز نشست نقد و بررسی با حضور امین حامی‌خواه (منتقد سینما و پژوهشگر فلسفه) برگزار می‌شود.

علاقمندان برای تهیه بلیت این برنامه می‌توانند به سایت ایران‌تیک به نشانی https://www.irantic.com/schedule/2054354 مراجعه کنند.

همچنین پانصد و پنجاه و دومین برنامه سینماتک خانه هنرمندان ایران دوشنبه ۲۰ شهریور ماه ساعت ۱۷ به نمایش فیلم «نَه» به کارگردانی پابلو لارائین محصول ۲۰۱۲ اختصاص دارد.

پس از نمایش فیلم نیز نشست نقد و بررسی آن با حضور ایمان شاه‌بیگی (دانش‌آموخته دکترای حقوق جزا و جرم‌شناسی) با عنوان «بالقوگی معطوف به نه» برگزار می‌شود.

علاقمندان برای تهیه بلیت این برنامه می‌توانند به سایت ایران‌تیک به نشانی https://www.irantic.com/schedule/2079199 مراجعه کنند.

انتهای پیام/


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

نمایش بیشتر

کارگروه خبری فرهنگ و هنر

با کلماتم، ابتکار هنری را به وجود می‌آورم و جذابیت زندگی را در آن تقدیم می‌کنم.