اخبار جامعه

رگبار باران ارتفاعات غرب اصفهان را فرامی‌گیرد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

استان اصفهان |انتظار |ایران

مینا معتمدی در گفت‌وگو با خبرنگار آنلاین با اشاره به اینکه فردا شنبه ۲۸ مرداد، افزایش ابر در بیشتر مناطق بویژه در نیمه غربی استان اصفهان پیش‌بینی می‌شود، اظهار داشت: احتمال رگبار باران در مناطق کوهستانی و ارتفاعات غربی از جمله فریدونشهر، فریدن، بوئین میاندشت، خوانسار و چادگان طی فردا وجود دارد.

وی اضافه کرد: از فردا جوی به نسبت ناپایدار در سطح استان حاکم خواهد بود و آسمان اغلب مناطق صاف تا کمی ابری پیش‌بینی می‌شود و در ساعات بعد از ظهر و عصر وزش باد به نسبت شدید را انتظار داریم.

کارشناس مرکز پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان با اشاره به افزایش یک تا ۲ درجه‌ای دمای هوای بی ۲۴ ساعت پیش‌رو، گفت: بیشینه دمای هوای کلانشهر اصفهان در گرم‌ترین ساعات امروز به ۳۶ درجه سلسیوس بالای صفر و کمینه آن بامداد فردا به ۱۶ درجه سلسیوس بالای صفر می‌رسد.

وی اضافه کرد: آران و بیدگل با بیشینه دمای ۴۰ درجه سلسیوس بالای صفر و بوئین میاندشت با کمینه دمای ۱۱ درجه سلسیوس بالای صفر به ترتیب گرم‌ترین و خنک‌ترین مناطق استان طی ساعات پیش رو خواهند بود.

نمایش بیشتر

گروه تحریریه علوم اجتماعی

نویسنده اجتماعی، پژوهشگر و منتقد. بررسی مسائل اجتماعی با ارائه دیدگاه‌های جذاب و منطقی. تعامل با جامعه را از طریق نوشته‌هایم تقویت می‌کنم.