اخبار سلامت

ساخت وانت تسلا مدل اس به سبک پراید! / عکس

تبدیل سدان های پرچمدار به وانت چیزی است که اکثر تیونرهای خارجی حداقل یک بار آن را امتحان کرده اند. مثلا همین چند ماه پیش بود که نسخه پیکاپ های رقابتی BMW و M4 در نمایشگاه SEMA بود. حالا یکی از صاحبان تسلا مدل S خوشحال با تبدیل خودروی خود به ون نامتناسب به تیتر اول رسانه های خودروسازی جهان تبدیل شده است. در هر صورت، این اولین بار نیست که محصولات تسلا به دستگاه های عجیب و غریب تبدیل می شوند. تانک تسلا مدل T و مدل آفرود تسلا مدل Y تنها دو نمونه از عجیب ترین تیونینگ هایی هستند که بر روی خودروهای الن ماسک اعمال شده است. در ویدیوی زیر شما را با تست درگ پیکاپ تسلا همراهی می کنیم که در درگ 200 متر زمان 8.7 ثانیه را ثبت می کند.

Тесла па яй пай пай пайд پاйд / تبدیل معروف ترین ماشین برقی جهان به ون / عکس

معرفی پروژه پیکاپ عجیب تسلا مدل S

ون تسلا مدل S نسخه اصلاح شده سدان تسلا مدل S است که RWD بوده و دارای یک موتور الکتریکی مرکزی با قدرت 370 اسب بخار و گشتاور 441 نیوتون متر در محور عقب است. همانطور که از تصاویر می بینید، ستون C خودرو به طور کامل حذف شده است و ستون B نیز به لطف صفحه مثلثی کمی پایدارتر به نظر می رسد.

البته در حال حاضر تصویری از «فضای بار» منتشر نشده است و شاید به زیبایی ظاهر مدل S نباشد. در هر صورت حدس می زنیم که طول وانت تسلا مدل S به 1.5 متر محدود شده و ارتفاع آن از 40 سانتی متر بیشتر نباشد.

Тесла па яй пай пай пайд پاйд / تبدیل معروف ترین ماشین برقی جهان به ون / عکس

همچنین باید گفت که باتری های وانت تسلا مدل S دقیقا در کف شاسی قرار گرفته اند و شاید این طراحی جدید آنها را در معرض خطر جدی و حتی آتش سوزی قرار دهد. شایان ذکر است که محافظ باتری وزن خاصی را پشتیبانی می کند و قرار دادن تجهیزات سنگین در وانت تسلا مدل S ممکن است عواقب وحشتناکی داشته باشد. در ضمن در پایان کار باید اشاره کنیم که 0 تا 100 این پروژه توسط کارگاه تیونینگ تسلا مینو که یکی از تیونرهای معروف آمریکایی می باشد انجام شده است.

5858

نمایش بیشتر