اخبار حوادث

سرقت صبحگاهی در دامغان و دستگیری عصرگاهی در سرخه

کردوار نیوز/سمنان فرمانده انتظامی شهرستان سرخه از دستگیری سارقی خبر داد که صبح در دامغان سرقت منزل انجام داده بود و عصر همان روز در سرخه دستگیر شد.

سرهنگ سیدجلال حسینی شامگاه یکشنبه ۶ خرداد در تکمیل این خبر اظهار کرد: در اجرای طرح امنیت محله‌محور، ماموران انتظامی کلانتری ۱۱ انقلاب سرخه، حین گشت‌زنی در حاشیه شمالی شهر و بازدید از مخروبه‌ها به فرد معتادی که در حال پرسه‌زنی در آن اطراف بود، مشکوک شدند و برای بررسی بیشتر وی را به کلانتری منتقل کردند.

وی به بازرسی بدنی متهم و کشف مقادیری ارز خارجی و طلا و جواهر از وی، اشاره کرد و ادامه داد: با بررسی دقیق سوابق وی، مشخص شد او از جمله سارقان سابقه‌دار منزل و معتاد به مواد مخدر است.

سرهنگ حسینی از بازجویی متهم و اعتراف وی به سرقت منزل در شهرستان دامغان خبر داد و گفت: ارزش طلا و جواهر و ارزهای خارجی کشف‌شده از متهم بنا بر نظر کارشناسان، بالغ بر دو میلیارد ریال است.

فرمانده انتظامی شهرستان سرخه تصریح کرد: متهم با هماهنگی قضائی تحویل پلیس آگاهی شهرستان دامغان برای بررسی احتمالی سرقت‌های دیگر شد.

انتهای پیام

نمایش بیشتر

تیم تحریریه مطالب حوادث

نویسنده حوادث با استعداد در تولید محتوای چندرسانه‌ای هستم. توانایی استفاده از تصاویر، ویدئوها و صداها برای جذب و تاثیرگذاری بیشتر را دارم.