شاخص های رئیس جمهور در تراز نظام اسلامی برای مردم بازگو شود – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

رسول فرخی با ابراز مهربانی ، انتخابات 1400 را یکی از مهمترین انتخابات تاریخ جمهوری دانست و گفت: “مردم سالاری دینی یک اصل اساسی در جمهوری اسلامی است و مردم سرنوشت خود را تعیین می کنند ، بنابراین 1400 انتخابات”. می توان آن را مهمترین انتخابات تاریخ جمهوری اسلامی نامید.

وی با اشاره به دلایل اهمیت انتخابات ریاست جمهوری خرداد ماه اظهار داشت: استکبار و جاسوسان رژیم صهیونیستی و ایالات متحده با ایجاد جو بدبینی روانشناختی در تلاشند اقشار مختلف جامعه را از شرکت در انتخابات منصرف کنند.

یکی از اعضای شوراهای پارلمانی و کمیسیون داخلی گفت که مشارکت پرشور مردم در انتخابات به تقویت کشور منجر می شود: حضور ، هوشیاری ، انگیزه بالا و رزق و روزی آنها.

فرخی با تقدیر از نقش مسئولان در مشارکت پرشور مردم در انتخابات اظهار داشت: دوره دوم انقلاب دوره رشد است و بنابراین مشارکت مردم در انتخابات بسیار مهم و تأثیرگذار است زیرا حل می کند بسیاری از مشکلات و نگرانی های داخلی و خارجی. “

وی با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب مبنی بر اهمیت ریاست جمهوری در کشور ، افزود: رئیس جمهور باید برای اداره کشور در همه زمینه ها و مناطق برنامه و برنامه ای داشته باشد.

نماینده پارلمانی لاهیجان و سیاهکل در ادامه گفت با توجه به اینکه کل اقتصاد ، بودجه و امکانات دولت و دولت تحت کنترل رئیس جمهور است ، وی باید از وزرا و جوانان کارآمد و باتجربه برای حل مشکلات کشور استفاده کند.

رئیس مجلس نمایندگان گیلان با تأکید بر اهمیت افزایش مشارکت مردم در انتخابات گفت: رهبر معظم انقلاب ویژگی های رئیس جمهور را در سطح انقلاب اسلامی اعلام کردند و فرمودند که این شاخص ها باید توسط مردم رای داده شود. “

“با توجه به این شاخص ها ، ما باید از فردگرایی و دو قطبی شدن جلوگیری کنیم و این معیارها را دوباره ارزیابی کنیم و زمینه را برای افزایش مشارکت و کارایی ایجاد کنیم.”

فرخی با تأکید بر اینکه رهبران کشور باید در شناسایی رئیس جمهور متکبر به مردم کمک کنند ، گفت: کافی است با ایمان ، عدالت و مبارزه با فساد ، انقلابی و انقلابی ، جوانان را به عنوان محرک حرکت مشترک کشور باور کنیم و به آینده امیدوار باشیم. عملکرد جهادی ، مهمترین ویژگیهای رئیس جمهور در سطح جمهوری اسلامی است.

خروج از نسخه موبایل