اخبار جامعه

عرضه محصولات گروه صنعتی پژوهشی زر در نمایشگاه بین المللی دام، طیور و صنایع وابسته تهران

عسل |علم |فناوری

گروه صنعتی پژوهشی فرهیختگان زرنام که از زیرمجموعه های هلدینگ صنعتی پژوهشی زر است در بیست و دومین نمایشگاه دام، طیور و صنایع وابسته با آخرین دستاوردها و محصولات خود در زمینه نهاده های کشاورزی، دامپروری و زنبورداری حضور دارد.

به گزارش گروه بازار خبرگزاری علم و فناوری آنا به نقل از روابط عمومی گروه زر، گروه صنعتی پژوهشی فرهیختگان زرنام که از زیرمجموعه‌های هلدینگ صنعتی پژوهشی زر است در بیست و دومین نمایشگاه دام، طیور و صنایع وابسته با آخرین دستاوردها و محصولات خود در زمینه نهاده‌های کشاورزی، دامپروری و زنبورداری  حضور دارد.

بنا بر این گزارش، گروه صنعتی پژوهشی زر جدیدترین محصولات ویژه کشاورزی خود را شامل  محصول کود آلی مایع ارگانیک و تولیدات جدید گروه شامل کودهای 13-13-13NPK ، فروت ست، گوگردى، فسفات پتاسیم، فسفیت پتاسیم، بذرمال و کودهای مخصوص پسته و نخل خرما با برند “زرگرین” دراین نمایشگاه عرضه کرده است.

همچنین محصول دیگر گروه صنعتی پژوهشی فرهیختگان زرنام که برای نخستین بار دراین نمایشگاه عرضه شده، خوراک مایع قندی زنبور عسل غنی شده با اسیدهای آمینه است.

 بیست و دومین نمایشگاه بین‌المللی دام، طیور و صنایع وابسته تهران با حضور 250 شرکت داخلی و خارجی در محل نمایشگاه بین‌المللی تهران امروز آغاز بکار کرد.

این نمایشگاه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران از امروز 1 مرداد تا چهارشنبه 4 مرداد برگزار می‌شود.

در این نمایشگاه مشارکت‌کنندگان آخرین دستاوردها و محصولات خود را در زمینه خوراک و مکمل‌های دام و طیور، تجهیزات و لوازم مرغداری، داروهای دامپزشکی، واکسن و ضدعفونی‌کننده، آزمایشگاه و تجهیزات، ماشین‌آلات دامپروری و… به نمایش می‌گذارند

گروه صنعتی و پژوهشی فرهیختگان زرنام نیز با هدف معرفی کالاها و محصولات جدید، ایجاد فرصت مذاکرات و عقد قراردادهای کاری تا روز 4 مرداد ، در غرفه شماره2  سالن 35 نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران میزبان کارشناسان، بهره‌برداران و علاقه‌مندان به این حوزه‌هاست.

نمایش بیشتر

گروه تحریریه علوم اجتماعی

نویسنده اجتماعی، پژوهشگر و منتقد. بررسی مسائل اجتماعی با ارائه دیدگاه‌های جذاب و منطقی. تعامل با جامعه را از طریق نوشته‌هایم تقویت می‌کنم.