اخبار سلامت

عکس | فراتر از پهپادها؛ تجهیزات دفاعی ترکیه به مرحله جدیدی پا می‌گذارد‍

این خبر شامل این عناوین است مخفی

به گزارش خبرگزاری اخبار آنلاینتماشای تحولات و همچنین نمایشگاه ها و رویدادهایی که شرکت های ترکیه ای محصولات خود را ارائه می دهند و مذاکراتی برای همکاری انجام می دهند که آخرین آن SAHA 2022 است که در حال حاضر در استانبول در حال برگزاری است. این نشان دهنده افزایش نقش ترکیه در ساخت تجهیزات صنایع دفاعی است.

نمایشگاه دفاعی ترکیه با حضور چند شرکت داخلی و خارجی با محصولات جدید رونمایی شده از مهمات هوشمند تا هواپیماهای بدون سرنشین زمینی و هوایی از روز سه شنبه آغاز به کار کرد و تا روز جمعه ادامه داشت.

عکس |  fratra эz pahadha;  تجهیزات دفاعی ترکیه نیز وارد مرحله جدیدی می شود

بوقلمون

همکاری شرکت پیشرو ترکیه در تولید هواپیماهای بدون سرنشین مینی تاکتیکی (پهپاد)، STM و راکت ها و راکت های تولید راکت، مهمات هوشمند که به پهپادهای انتحاری یا کامیکازه نیز معروف هستند، برای اولین بار در این نمایشگاه رونمایی شد.

این دو شرکت برای موشک آلپاگوت متحد شده اند که به دلیل مقرون به صرفه بودن و انعطاف پذیری عملیاتی در مقایسه با موشک های کروز متمایز است.

آلپاگوت که می تواند شبانه روزی فعال باشد، شناخته شده است که علیه اهداف زمینی و دریایی متحرک یا ثابت، سیستم های رادار و ارتباطی، خودروهای زرهی سبک در خشکی یا دریا و تأسیسات حیاتی مانند مراکز فرماندهی استفاده می شود.

این پهپادها که شعاع عملیاتی آنها 60 کیلومتر است و دارای انواع کلاهک خواهند بود به دو صورت تکی و گروهی قابل استفاده هستند.

Alpagut می تواند هدف را بدون توجه به جستجوگر سر شناسایی کند و مکان آن تحت تأثیر سیستم های پارازیت قرار نمی گیرد. هدف را می توان با سیستم کنترل درایو تعیین کرد.

227227

نمایش بیشتر