اخبار سلامت

عیادت وزیر بهداشت از بیماران اعزامی شهرستان خوی به بیمارستان مرند

کردوار نیوز/آذربایجان شرقی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به همراه رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز از بیماران اعزامی شهرستان خوی به بیمارستان آیت الله کوه کمری مرند عیادت کردند.

دکتر بهرام عین الهی، دوشنبه 10 بهمن ماه، به همراه رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز، ضمن عیادت از بیماران اعزامی از شهرستان خوی در جریان آخرین وضعیت درمانی آنها قرار گرفتند.

در این بازدید، وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی به منظور اطلاع از آخرین وضعیت خدمات رسانی در بیمارستان آیت الله کوه کمری مرند از بیماران منتقل شده از بیمارستان خوی به بیمارستان کوه کمری مرند دلجویی و عیادت به عمل آورد.

وزیر بهداشت همچنین در بازدید از بخش های مختلف بیمارستان مرند، وضعیت حال حاضر بیمارستان یکصد تختخوابی آیت الله حجت کوه کمری را نامناسب دانست و گفت: این شهرستان ویژه با جمعیتی افزون بر ۲۶۰ هزار نفر فقط یک بیمارستان یک صد تختخوابی دارد که این بیمارستان هم به سامانه های نوین پزشکی مجهز نیست و بیماران از این بابت دچار مشکل هستند.

عین الهی، افزود: در بازدید میدانی از بخش‌های مختلف بیمارستان یک صد تختخوابی آیت االه حجت کوه کمری مرند، مشاهده شد که به دلیل کمبود فضا بیماران دچار مشکل هستند و برخی از آن‌ها که باید در محل جدا و تک اتاقی تحت مراقبت باشند، ولی متاسفانه در بخش‌های بستری همراه ۴ بیمار دیگر نیز در حال مداوا هستند که این در شان شهرستان مرند نیست.

وزیر بهداشت در خصوص تامین اعتبار ساخت بیمارستان ۳۰۴ تختخوابی گفت: این پروژه به صورت ملی است و طی برگزاری جلسه با نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی ردیف بودجه برای آن اختصاص خواهد یافت و باید به زودی شاهد آغاز عملیاتی این طرح باشیم.

انتهای پیام

نمایش بیشتر