اخبار همه جانبه

قاتل در شهرستان شوش از قصاص رهایی یافت – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین ، اسکندر حاتایی جزئیات زیر را در مورد این خبر در روز یکشنبه اعلام کرد: مردی در مشاجره ای در شوش در سال 2008 کشته شد و پس از آن مشاجره ای شدید با خانواده قاتل رخ داد. قربانی

رئیس قاضی شوش ادامه داد: والدین ، ​​نیکوکاران ، مصلحان و برخی از اعضای شورای حل اختلاف و بزرگان این خانواده خواهان انتقام از خانواده قاتل بودند که راه قانونی انتقام را انتخاب کردند.

وی افزود: در طول 13 سال گذشته ، خانواده قاتل با بسیاری از بزرگان و موسسات خیریه واسطه شده اند تا والدین را متقاعد کنند که فرزندان خود را ببخشند ، اما فایده ای نداشته است. با تصمیم ، پرونده به بخش ویژه قبیله ای حل اختلاف شهر ارسال شد. شورای صلح و آشتی

رئیس دادگستری شوشا گفت: در 13 سال گذشته سرپرستان دام بر اعدام قاتل پسرش اصرار داشتند ، اما با ورود اعضای بخش ویژه قبیله ای شهرستان در شورای حل اختلاف ، پنجره امید باز شد.

ختایی گفت: تلاش اعضای شورای حل اختلاف مهاجرت ویژه شهرستان منجر به شرایط سخت شروع بیماری عروق بیماری کرونا شد و والدین خانواده از حق انتقام جویی خود چشم پوشی کردند و آنها را عفو کردند. توجه -غیر شرطی قاتل فرزند شما وبه آنها درخت باریک را ترک کردند.

رئیس دادگستری شوش با تشکر از والدین ، ​​اعضای شورای حل اختلاف اداره ویژه عشایر ، بزرگان شهر ، رهبران قبایل ، سرپرستان و خیرین گفت: «بخشنده و بخشنده و کسانی که در زمینه اصلاحات طبیعت هستند. البین آنها گامی برمی دارند ، بدون شک عزیز خداوند متعال و همیشه در تاریخ خواهند بود. به همین دلیل ، شیرینی بخشش و گذشت ، انتقام نیست و نگهبانان دم با بخشیدن خون فرزندان خود ، کاری بزرگ و پسندیده انجام داده اند.

نمایش بیشتر