اخبار همه جانبه

مبتلایان کرونا هنگام ورود به ادارات استان سمنان پایش می‌شوند – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ایرج .ارخایی صبح روز دوشنبه ، استاندار در جلسه شورای پدافند غیرعامل استان سمنان به میزبانی سالن یادگار امام گفت: تنها راه مقاومت و مقابله با انواع تهدیدها و ترورهای دشمن ، ادامه تفکر است. “مدیریت هوشمند بیماران .ووید (19) »از روز سه شنبه ، 19 فوریه 1999 ، آژانس های آزمایشی ، بانک ها و مغازه ها در سه ساختار با همکاری آژانس های مختلف در سمنان به طور آزمایشی آزمایش شده اند.

وی بابیان اینکه اپلیکیشن ماسک در طول تمرین فجر فعال می شود ، افزود: با توجه به اطلاعات سیستم ماسک وزارت بهداشت در مورد بیماری عروق کرونا ویروس قلب ، تصمیم گرفته شد هنگام ورود افراد به سه منطقه ، ادارات ، بانک ها و مغازه ها از این برنامه استفاده شود. “یا شماره ملی از نظر وجود تاج در این سیستم.

وی بابیان مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری سمنان با بیان اینکه یکی از راه های پیشگیری از بیماری عروق کرونا ویروس قلب در برابر تعداد فزاینده ای از بیماران مبتلا به بیماری عروق کرونا ویروس قلب راه اندازی سیستم و اقامه نماز فجر است ، گفت: و مسئولان باید برنامه آموزش فجر ، بگذارید این گام مهم گامی ارزشمند در مبارزه با کرونا در استان سمنان باشد.

.ارخایی وی بابیان لزوم رعایت الزامات و ملاحظات حفاظت منفعل در برابر تهدیدات سایبری خاطرنشان کرد: به دلیل افزایش تهدیدات انجام شده توسط دشمنان در ماه های اخیر ، اقدامات حفاظتی ، امنیتی و دفاعی باید در زمینه اطلاعات انجام شود فناوری ارتباطات و الکترونیک. سطح دستگاههای اجرایی را اعمال کنید.

وی در آستانه انتخابات با بیان اینکه مقامات اجرایی باید اقدامات لازم را جهت تهیه و نصب ژنراتورهای اضطراری برق جهت ادامه خدمات در مواقع خطر و بحران انجام دهند ، افزود: تاکنون 70 دستگاه اجرایی ، 173 دستگاه وجود دارد. مجهز به گازوئیل اضطراری هستند. “باید همین کار را انجام دهد.

نمایش بیشتر