اخبار استانی

مدرسه عالی مهارت و هنرستان هوانوردی در کاشمر ایجاد می‌شود

سید محمد جواد موسوی در مصاحبه با گروه منطقه ای خبرگزاری آنا ، برنامه های دانشگاه آزاد اسلامی کاشمر را برای این سال توصیف کرد: 1400 سال ، با برنامه هایی برای اجرای منوی Yuce ، شعار سال. اعلام شده توسط رئیس جمهور اسلام مطابق با شعار رهبر و سیاست ، ما شروع خواهیم کرد. البته تلاش برای افتتاح یک مدرسه متوسطه در زمینه هواپیمایی اولین فعالیت این واحد دانشگاهی در اوایل سال جاری است.

وی افزود: امسال توسعه رشته ها مطابق با برنامه اشتغال و زمینه های مهارت کاشمر خواهد بود و افراد در این رشته دانشگاهی در رشته روانشناسی بهداشت ، کارشناسی اتاق عمل ، آمبولانس و … پذیرفته می شوند. “دوره های علوم انسانی ، مهندسی فنی و علوم کشاورزی نیز از طریق طرح برنامه ریزی استانی و سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی بررسی می شود و به مجموعه موضوعات دانشگاه آزاد اسلامی کاشمر اضافه می شود. .

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشمر افزود: مدارس مهارت آموزی در زمینه سما افتتاح و توسعه یابد دبیرستان مهارت و هنرستان هواپیمایی در حال مشاهده و انجام آن است. ایجاد دانشکده های مهارتی و لیسه ها در زمینه تولید و توزیع قلمه های انگور از طریق کشت و پرورش محصولات باغی به ویژه انواع خشکسالی و مقاوم در برابر آب نیز با همکاری مرکز تحقیقات کشاورزی کاشمر در دستور کار قرار گرفته است.

موسوی درباره سیاست ها و برنامه های اعمال شده توسط داوطلبان انتخاب اول برای ادامه تحصیل در دانشگاه آزاد اسلامی در سال 1404 برای دستیابی به هدف دانشگاه کاشمر ، اظهار داشت: بهبود کیفیت آموزش و توسعه آموزشگاه های مهارتی ، به ویژه با تأکید بر آموزش مهارت ها و کارکنان تواناییها و مهارتهای بسیار ارزشمند دپارتمانهای شهری دانشگاه آزاد اسلامی و توسعه موضوعات چندرشته ای مطابق با برنامه اشتغال شهرستان می تواند راه حصول این هدف باشد.

مهمترین فعالیتها و دستاوردهای شاخه کاشمر در سال 1999

وی در مورد مهمترین فعالیتها و دستاوردهای دانشگاه آزاد اسلامی کاشمر ، به ویژه در زمینه تحقیق و فناوری در سال 1999 ، اظهار داشت: در اواخر سال 1998 ، دانشگاه متناسب با رسالت اجتماعی خود ، سندی در مورد آسیب های اجتماعی در شهر تهیه کرد. 70٪ از مباحث پایان نامه به بخشهای روانشناسی و حقوق و سایر بخشهای مرتبط با آسیبهای اجتماعی شهر اختصاص یافته است.

وی ادامه داد: سال گذشته حدود 65 پایان نامه در زمینه آسیب های اجتماعی تصویب و تکمیل شد. چندین فعالیت تحقیقاتی و هسته فن آوری در علوم دام و طیور ، کشاورزی و مهندسی عمران ، تولید تخم مرغ غنی شده با مواد افزودنی گیاهی ، شیرینی سازی کینوا ، صابون سرد و کرم سبزیجات و بتن شفاف. یکی از مهمترین فعالیتهای تحقیقاتی است. فناوری دانشگاه آزاد اسلامی کاشمر است و برخی از آنها در حال انجام هستند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشمر درباره اقدامات انجام شده توسط واحد دانشگاه برای مقابله با ویروس کرونا اظهار داشت: واحد دانشگاه ، بسیج کارکنان ، بسیج دانشجویی و بسیج هزاران ماسک و ضد عفونی کننده رایگان در بین خانواده های نیازمند مواد تولید شده است و هم اکنون تولید با دوام بالا در قالب یک واحد فناوری ضد عفونی کننده ها و ضد عفونی کننده های نانو بر پایه الکل ادامه دارد.

انتهای پیام / 4121/4062 /

نمایش بیشتر