اخبار سلامت

مدعیان دموکراسی در جهان علاقه دارند بیمارانمان بدون دارو بمانند

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: کسانی که از دموکراسی ، پیشرفت ، رفاه ، امنیت و آزادی در دنیا صحبت می کنند ، می خواهند فرزندان بیمار ما در آغوش مادران خود بمیرند. افراد بیمار در کشور ما می خواهند بدون دارو و غذا زندگی کنند. برنامه های آنها برای ملت ما فقر ، عقب ماندگی ، گرسنگی ، بیماری و غیره است.

به گزارش کردوار نیوز ، سرلشکر حسین سلامی ، فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ، در مراسم افتتاح واکسن نورا و در آغاز مرحله اول آزمایش بالینی گفت: این افتخار بزرگی بود تا شاهد این کار در یک اجتماع شرافتمندانه و روشن بین شخصیتهای برجسته و برجسته و همچنین خادمان در زمینه بهداشت و بهداشت باشیم.

وی افزود: صعود به قله همیشه کار دشواری است. صعود از صخره های شیب دار و صعود از ارتفاعات دشوار است ، اما هیچ کشور یا ملتی بدون گذر از مسیرهای دشوار به بالای اعتبار نمی رسد.

سلامی اظهار داشت: تا زمانی که ملتی خواسته های بزرگ را نپذیرد ، ملتی رشد نخواهد کرد تا زمانی که خواسته های درونی خود را در ازای نمونه های دنیای واقعی به ما تبدیل کند. وسعت هر ملت و مرزهای شخصیتی هر جامعه وسعت آرزوها و اوج تلاش های او ، اوج دیدگاه ها ، افق های بالای روابط آن است. هر ملتی نمی تواند بدون واقعه رشد کند.

فرمانده کل سپاه گفت: ما برای استقلال می جنگیم ، محور اصلی ما استقلال است ، یک جنگ جهانی بزرگ است که در آن اعتماد به نفس و اطمینان داریم و جهان توانا تصمیم گرفته است که مانع استقلال ما شود و ما تصمیم گرفتیم این کار را به هر قیمتی انجام دهید. “کشورمان و ملت ما را مانند یک لباس طلایی و براق بپوشانید. ما راه طولانی را طی کرده ایم و مواردی وجود دارد که باید ببینیم.

سلامی ادامه داد: کسانی که از دموکراسی ، پیشرفت ، رفاه ، امنیت و آزادی در جهان صحبت می کنند علاقه مند هستند که کودکان بیمار ما در آغوش مادران داغدار خود جان خود را از دست دهند. افراد بیمار در کشور ما می خواهند بدون دارو و غذا زندگی کنند. برنامه های آنها برای ملت ما فقر ، عقب ماندگی ، گرسنگی ، بیماری و غیره است. این نقشه جامع غرب برای ملت ایران است. به همین دلیل ، آنها مجاز به انتقال پول برای تهیه دارو و واکسن و همچنین تعامل با جهان برای تأمین نیازهای ملت ایران نیستند. البته ، ما به اندازه اهدافمان بزرگ هستیم ، نه به اندازه جهان. ما یک ملت استثنایی هستیم ، ملتی که توانسته است در بالاترین سطح محاصره علمی ، فنی و اقتصادی چنین افتخارات بزرگی ایجاد کند. این البته یک ملت بسیار زیبا و استثنایی است.

وی گفت: “وقتی تاج محبوب شد ، ما حتی نمی توانستیم نقاب پیدا کنیم. با گسترش همه گیر در مقیاس جهانی ، کشورهای قدرتمند دیگر کشورهای پیشرفته در فرودگاه ها ماسک می دزدند. جهان تصور می کرد ایران علیه این پدیده تنش زده است ، اما من من حقیقت را می گویم. اسلام درخشید ، استان درخشید ، ملت بسیج شد ، همه ما یک قلب شدیم و با یک ترانه به یکدیگر کمک کردیم. پزشکان ما در مشکل بودند. پرستاران وفادار حماسه ، لباس های تنگ ، ماسک و غیره ایجاد کردند افتخار این عزت و شرافت ملتی است که گردن خود را آراسته است. پزشکان ما درد و رنج مردم را خریدند ، در قلب خطر ایستادند و این رمز پیروزی بزرگی است که ما در سال گذشته کسب کرده ایم و نیم.

سلامی اظهار داشت: ما از کارگران پزشکی کشورمان که در این زمینه به ما امید و افتخار داده اند و ما را به ارتفاعات کشورمان رسانده اند ، هویت ملی ما را پرورش داده و به عنوان کشوری موفق در عرصه بین الملل ساخته اند ، تشکر می کنیم سیستم.” از همه کسانی که ماندند و خسته نشدند ، تفاخر نکردند ، کمبودهای خود را اصلاح نکردند ، آنها مانند مردان برخاستند و مصلحت است که دست همه این مقدسین را ببوسیم. ما هنوز در جاده هستیم. من می خواهم از خواهران و برادران عزیز در دانشگاه علوم پزشکی و کلیه پزشکان ، پرستاران و کارکنان این بیمارستان تشکر کنم که مانند تمام بیمارستانهای کشور در این منطقه می درخشد. احیای انسان احیای انسانیت است. این کلام خداست ، این یک قضاوت الهی است.

وی گفت: “ما واقعاً تصمیم گرفتیم که پس از آن یکی از بهترین های جهان باشیم.” امروز ما در مسابقات علمی ، رویدادهای فنی و بسیاری دیگر از کشورهای پیشرو و برتر هستیم. ما ماهواره ها را در فضا پرتاب می کنیم ، ما در فناوری نانو پیشرو هستیم ، می دانید ، ما هواپیماهای بدون سرنشین داریم که 7000 کیلومتر بدون پهپاد پرواز می کنند و برمی گردند. ما در زمینه های مختلف پیشگام هستیم و امروز موفق به تولید واکسن این بیماری مرموز شده ایم ، یکی از پیچیده ترین فن آوری های انسانی که در آن واکسن های مختلفی تولید و تولید می شود. شاید ما به تعداد کشورهای تولید کننده واکسن انواع مختلفی داشته باشیم. آیا این افتخار بزرگی نیست؟ من به تیم های ورزشی می گویم که شما باید یکی از بهترین های جهان باشید. امروز ما افتخار می کنیم که یک روز الهی است مانند شب رویاها ، امروز روز رویاهای ما است.

وی تاکید کرد: آرزو دارم یک سال و نیم به چنین وضعیتی برسم. امروز ، خدا را شکر می کنم و دست همه عزیزانم ، تیم تحقیقاتی و رهبری را برای این موفقیت بزرگ می بوسم. آیا دیدید که چگونه رهبر بزرگ ما ، دو روز پیش ، موجب برکت ، عزت و سربلندی برکت واکسن ایرانی شد؟ دیدن این صحنه ها و ادامه این لحظات چقدر هیجان انگیز است. من از سازمان غذا و دارو و همه کسانی که به شدت ما را در این مسیر حمایت و راهنمایی می کنند تشکر می کنم. ما در راه خود هستیم و مطمئن هستیم که پیروز خواهیم شد.

فرمانده سپاه افزود: ما مردم مناطق سخت هستیم و صحنه را ترک نمی کنیم ، می مانیم. ما به همه دنیا اعلام می کنیم که هستیم. تاریخ ما ریشه دار است ، مدرسه ما عظیم است. ما در اسلام موفق شده ایم ، به این مکتب دلبسته ایم و با آن زندگی می کنیم و سرانجام می دانیم که با تلاش علمی و فنی فراوان ، همه دیوارهای سخت محاصره را خواهیم شکست ، دیوارهای محاصره را خواهیم شکست. . ما با کلمات خود به کل دنیا نفوذ می کنیم و با قلب پیشرفت می کنیم. ما این واکسن ها را به افراد فقیر سایر کشورها می دهیم و تجربه خود را به دیگران منتقل می کنیم. ما همه مردم دنیا را به خوبی می شناسیم و به همه خدمت می کنیم و ملت عزیزمان می تواند مطمئن باشد که پرچم های امید را حتی بالاتر برافراشته می کند.

انتهای پیام

نمایش بیشتر