اخبار حوادث

معافیت ازخدمت سربازی ترفند جدید کلاهبرداران

رئیس پلیس متروی تهران بزرگ از دستگیری فردی که با آزاد شدن از خدمات نظامی و سایر خدمات عمومی بیش از 10 میلیارد ریال کلاهبرداری کرده است ، خبر داد.

به گزارش کردوار نیوز ، سرهنگ سعید عطااللهی بیانیه: گروهی از افسران کلانشهر با ارسال پرونده ای مشابه پرونده شناسایی و دستگیری متهمان ، به پرونده پلیس مترو رسیدگی کردند.

وی افزود: در اظهاراتی مشابه ، شاكیان به همراه متهم كه خود را به عنوان منصب و وظیفه در مقامات عمومی معرفی كرد و مدعی شد كه می تواند گواهی ترخیص اقلام مصادره شده از منطقه پارك شده را بدست آورد یا با معافیت از خدمت سربازی بدون ثبت نام از كشور خارج شود. آنها برای گرفتن قانون در دفتر او در مرکز تهران دیدار کردند و به او پول دادند.

رئیس پلیس مترو افزود: پرونده ارجاع نشان داد که متهم بیشتر قرارهای خود را در داخل ایستگاه های مترو قرار داده است و مالباختگان برای پرداخت مبلغ مورد نیاز در ایستگاه مترو به ویژه در ایستگاه شهر دیدار می کنند.

عطالحی خاطرنشان کرد: گروه ویژه پلیس مترو امام خمینی (ره) در حین قدم زدن در سکو مترو خمینی موفق به شناسایی متهم شد و تصویر چهره متهم در اختیار گروه های مختلف پلیس مترو قرار گرفت.

وی در ادامه اظهار داشت كه متهمان پس از انتقال به مترو به 50 فقره كلاهبرداری اعتراف كردند و گفتند كه در شهر دفاتر خود را باز كرده و با بیش از 10 میلیارد ریال در ایستگاه های مترو قرار داده اند. او شهروندان را فریب داد.

اطالاهی در بیانیه ای گفت كه مظنون به پلیس امنیت تهران بزرگ تحویل داده شد تا از جزئیات این پرونده و سایر جرایم احتمالی مطلع شود.

انتهای پیام

نمایش بیشتر