اخبار حوادث

نجات دختر ۱۰ ساله؛ این شهربازی پلمب شد

آفتاب‌‌نیوز :

فرمانده انتظامی آبادان با اشاره به نجات جان دانش‌آموزان دختر گرفتار در چرخ و فلک، از آنلاین و موم شهربازی این شهر خبر داد.

سرهنگ کیومرث کشوری اظهار کرد: در پی دریافت خبری با تماس با مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ آبادان مبنی بر گرفتار شدن دختران دانش‌آموز روی چرخ و فلک شهربازی آبادان، بلافاصله تیم‌های عملیاتی و امدادی در صحنه حاضر شدند.

وی افزود: با حضور پلیس و تیم‌های امدادی در صحنه مشخص شد چرخ و فلک شهربازی آبادان در حالی که چند دختر دانش‌آموز روی آن قرار داشتند، دچار خرابی شده است و همین مسئله موجب گرفتاری دانش‌آموزان و ترس آنان در ارتفاع ۱۰ متری شد.

کشوری بیان کرد: پلیس و سازمان آتش‌نشانی آبادان با ایجاد آرامش در فضای موجود و استفاده از جرثقیل سبددار، دانش آموزان گرفتار شده روی چرخ و فلک در شهربازی را نجات دادند و خوشبختانه این حادثه بدون هیچ خسارتی خاتمه یافت.

فرمانده انتظامی آبادان گفت: با هماهنگی قضایی، بلافاصله این شهربازی تا اطلاع ثانوی و به منظور بررسی کارشناسی حادثه آنلاین و موم شد.

نمایش بیشتر

تیم تحریریه مطالب حوادث

نویسنده حوادث با استعداد در تولید محتوای چندرسانه‌ای هستم. توانایی استفاده از تصاویر، ویدئوها و صداها برای جذب و تاثیرگذاری بیشتر را دارم.