اخبار سلامت

همکاری تنگاتنگ وزارت بهداشت و برگزارکنندگان جشنواره تئاتر فجر

همکاری نزدیک وزارت بهداشت و برگزارکنندگان جشنواره تئاتر فجر

تیم های بهداشتی وضعیت عمومی مهمانان و شرکت کنندگان در چهلمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر، محل اسکان و محوطه جشنواره را بررسی و رصد خواهند کرد.

به گزارش سرویس مطبوعاتی جشنواره، با مدیران چهلمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر با تاکید و حمایت بهرام عین اللهی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی؛ تیم های بهداشت و درمان واکسیناسیون هنرمندان، مهمانان خارجی و استانی جشنواره را در هتل های خود آزمایش و نظارت خواهند کرد.
از سوی دیگر مدیران جشنواره تصمیم گرفتند با محمد هاشمی مدیرکل روابط عمومی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و مشاور روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی ایران عماد ملازاده دیدار کنند. گروه‌هایی برای آزمایش و نظارت بر واکسن‌ها ایجاد کنید. هنرمندان در تئاتر شهر قرار می‌گیرند و آزمایش رایانه شخصی رایگان دریافت می‌کنند.
با توجه به افزایش تعداد مبتلایان به کرونا، همکاری نزدیک مدیران وزارت بهداشت با مدیران و کارکنان جشنواره وجود دارد و تیم های پزشکی خدمات لازم را به مهمانان و شرکت کنندگان جشنواره ارائه می کنند. . پر کردن
برای به حداقل رساندن احتمال ابتلای تماشاگران به این بیماری، سالن ها با حداقل ظرفیت 30 درصد، تماشاگران جشنواره را می پذیرند.
چهلمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر به دبیری حسین مسافر آستانه از 14 تا 16 بهمن ماه برگزار می شود.

انتهای پیام/

نمایش بیشتر