اخبار فرهنگی

هنوز تیمی که می خواهم نیستیم

مسابقات غرب آسیا

سوریه |علم |فلسطین

سرمربی تیم ملی امید گفت: هرچند در کل از بچه‌ها راضی هستم، اما هنوز واقعا آن تیمی که می‌خواهم نیستند.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری آنا، رضا عنایتی پس از پیروزی سه بر یک  مقابل سوریه اظهار داشت: بازی فوق‌العاده سختی برای ما شد، اما در این هوای گرم توانستیم بازی را با ۳ گل تمام کنیم. این گل‌ها را در نیمه اول زدیم اما در نیمه دوم با توجه به گرمای هوا مقداری شرایط بدنی بازیکنان‌ تغییر کرد.

وی افزود: متاسفانه یک تا دو بازیکن مصدوم داشتیم و تعویض‌هایی هم انجام دادیم، اما در کل بازی سختی بود. ضمن اینکه سوریه به نسبت باری با فلسطین ۶ تغییر در ترکیبش داشت و کاملا متفاوت مقابل ما ظاهر شد. به همین دلیل کار را برای ما سخت کردند.

سرمربی تیم امید ادامه داد: هرچند در کل از بچه‌ها راضی هستم، اما هنوز واقعا آن تیمی که می‌خواهم نیستند. باید خودشان را جلو بیاورند و هفته به هفته با تمرین کردن بهتر شویم تا در بازی‌های بعدی موفق‌تر باشیم.

عنایتی ادامه داد: باید گلایه‌ای هم داشته باشم. از روزی که به کربلا آمدیم، تمام تمرینات ما ساعت ۱۷:۳۰ برگزار شده و این موضوع مرا اذیت کرد. توقع داشتیم ساعت ۲۰ و در زمان بازی هم تمرین کنیم که این اتفاق افتاد. اکنون می‌خواهیم با ریکاوری کردن برای بازی‌های آینده آماده شویم.

نمایش بیشتر

کارگروه خبری فرهنگ و هنر

با کلماتم، ابتکار هنری را به وجود می‌آورم و جذابیت زندگی را در آن تقدیم می‌کنم.