اخبار فرهنگی

واحدهای استان تهران باید عامل به سند تحول دانشگاه ازاد اسلامی باشند

واحدهای استان تهران باید عامل به سند تحول دانشگاه ازاد اسلامی باشند

قائم‌مقام ریاست دانشگاه در استان تهران گفت: رسالت اصلی ستاد و مدیران استان تهران، هماهنگی واحدها است که برای رسیدن به این مهم، واحدها باید از سند تحول دانشگاه آزاد اسلامی استفاده کرده و عامل به این سند باشند.

به گزارش گروه آموزش و دانشگاه خبرگزاری علم و فناوری آنا، نشست شورای مدیران دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران با حضور بیژن رنجبر قائم‌مقام ریاست دانشگاه در امور دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران، با هدف معارفه مدیران استانی برگزار شد.

در این نشست رنجبر گفت: دانشگاه آزاد استان تهران نقش ویژه‌ای در بین سایر استان‌ها دارد زیرا موفقیت یا عدم موفقیت این استان در دانشگاه‌های آزاد اسلامی سراسر کشور تأثیرگذار است.

قائم‌مقام ریاست دانشگاه در استان تهران با اشاره به اهمیت سند تحول دانشگاه آزاد افزود: رسالت اصلی ستاد و مدیران استان تهران، هماهنگی واحدها است که برای رسیدن به این مهم، واحدها باید از سند تحول دانشگاه آزاد اسلامی استفاده کرده و عامل به این سند باشند.

رنجبر در ادامه اظهار کرد؛ واحدهای استان تهران باید از درامد شهریه‌ای به سمت درآمدهای غیرشهریه‌ای حرکت کنند و برای رسیدن به این هدف باید موضوعات اقتصادی را در راستای مسائل آموزشی و پژوهشی پیگیری کنند.

نمایش بیشتر

کارگروه خبری فرهنگ و هنر

با کلماتم، ابتکار هنری را به وجود می‌آورم و جذابیت زندگی را در آن تقدیم می‌کنم.