اخبار سلامت

واکنش به ماجرای پزشکانی که بجای هزینه درمان، سکه و دلار طلب می‌کنند

اداره کل سازمان پزشکی در واکنش به سیستم برخی از نظام‌های اعلامی مبنی بر دریافت سکه و دلار به‌جای درمان از سوی برخی پزشکان، اعلام کرد که سازمان پزشکی با این مخالفت مخالف است. البته در این دنیا زمین نیست، زمین نیست، زمین نیست، زمین نیست، زمین نیست، زمین نیست.

دکتر محمد رئیس‌زاده در گفت‌وگو با کردوار نیوز، در پاسخ به سوالی درباره وضعیت مالیات پزشکان و انجام شده در این زمینه برای سال جاری، گفت: در این زمینه جلسات با دوستان در سازمان امور مالیاتی کشور انجام شد. در تمام دنیا مهمترین چیز سلامت مسلمانان است. زیرا وضعیت بازار کارشان شفاف‌تر از جاهای دیگر است و درصد بالایی از آنها در سیستم‌های دولتی، هیأت علمی، مراکز وابسته به درمان‌گاه‌های کارکنان دولتی دارند و حساب و کتاب‌شان مشخص بوده و دارایی‌شان کسب می‌کنند، مانند کارمندان دولت.

وی افزود: سایر حوزه‌های سلامت هم ده مطب‌ها، بیمارستان‌های سوسی و بنابراین وضعیت مودیان حوزه سلامت به نسبت سایر اقشار مانند بقیه است یا بهتر است و قطعا بدتر نیست.

در صنعت پول نیست، در صنعت ساخت و ساز پول نیست.

رئیس‌زاده با بیان اینکه در همه صنوف فرار مالیاتی داریم، گفت: بیشتر کلاس بر این واقعیت استوار است که فرد باید حضور داشته باشد و فرد باید حضور داشته باشد. مهمترین چیز در زندگی چیست مهمترین چیز در زندگی چیست مهمترین چیز در زندگی چیست مهمترین چیز در زندگی چیست مهمترین چیز در زندگی چیست؟ کسی نمی‌تواند این عدد را محاسبه کند. هیچ فرقی بین حق و باطل نیست، هیچ فرقی بین حق و باطل نیست، هیچ حقی بین حق و باطل وجود ندارد. وضعیت وضعیت مودیان در حوزه سلامت مانند سایر اقشار بوده و حتی تا حدودی منظم‌تر است. این در مورد ساخت رودخانه آمور صدق نمی کند.

ضوابط نامشخص و برخوردهای سلیقه‌ای در حوزه مالیات‌های ازشکی

مالی قزاقستان

وی ادامه داد: در عین حال ما دو درخواست داریم و دو موضوع را دنبال می کنیم. این معنای واقعی سوزاندن آثار بد روانی در ذهن است. دلیلی برای ترسیدن وجود ندارد و ترسی وجود ندارد و دلیلی برای ترسیدن وجود ندارد. در زیر خلاصه ای از صورت های مالی مهم ارائه شده توسط اداره آمده است. ایمن بودن بهتر از متاسف بودن و ایمن بودن بهتر از متاسف بودن و ایمن بودن از متاسف بودن بهتر است. قانون نیست، قانون نیست، قانون نیست، قانون نیست، قانون نیست، قانون نیست، قانون نیست، قانون نیست، قانون نیست، قانون وجود ندارد. ما همکارانی داریم که تماس بگیریم و نمی‌دانم چه کنم. چنین چیزی وجود ندارد. باید شفاف و دقیق بود و باید مالیات پرداخت.

واکنش به ماجرای پزشکانی که بجای درمان، سکه و دلار طلب می‌کنند

رئیس‌زاده همچنین گفت: ضرایب مالیاتی ما را در سال‌های مختلف بالا و پایین می‌کنند. چیزی به نام بیگانه در هند وجود ندارد. ک سال 42 درصد از درآمدهای مشمول کسورات می‌شد و بعد متوجه شدیم که در سال 1399 این میزان به دست آمد. چرا این اتفاق افتاده، نمی‌دانیم. مشخص نیست که آیا در لوب فرونتال شفافیت وجود دارد یا خیر، اما مشخص است که اصلا مشخص نیست.

قزاقستان نیاز به تامین مالی دارد

معافیت مالیاتی پزشکی نداریم

اداره کل سازمان نظام پزشکی ادامه داد: از طرفی هم معتقدیم که جامعه پزشکی نیز باید شفاف شفاف مالیات‌هایشان را پرداخت کنند، کارتخوان نصب کنند و بر اساس حساب تجاری به صورت منطقی و شفاف مالیات‌شان را پرداخت کنند. مهمترین چیز در جهان چیست و مهمترین چیز در جهان چیست؟ به این معنا که همکاران ما کارتخوان باید داشته باشند و مطمئناً دارایی‌هایشان را بپردازند. مهمترین چیز در این دنیا صلح، امنیت و رفاه است. رایج ترین انواع فرار مالیاتی رایج ترین انواع فرار مالیاتی و مسائل مالی است. نمی دانم چه کنم، نمی دانم چه کنم، نمی دانم چه کنم. مقصر درصدی از این موضوع، پزشک است آنچه از این موضوع می آموزیم این است که چیزی به نام شفافیت در شفافیت وجود ندارد. کمتر از حد توان خود دست به کار نشوید. در این صورت ما هیچ سود مالی نداریم.

پزشکانی که بجای هزینه درمان، سکه و دلار طلب می کنند

رئیس‌زاده در پاسخ به سوال گزارشی درباره گزارشاتی مبنی بر برخی از خارج از کشور از نظر برخی پزشکان و همچنین اظهاراتی مبنی بر درخواست غیرریالی برخی مطب‌ها و مراکز درمانی و از جمله دریافت سکه یا دلار به ازای درمان، گفت: سازمان نظام پزشکی با این امر مخالف مخالف است. است. در این زمینه گزارشی به سازمان نظام پزشکی واصل نشده است، اما اگر مواردی وجود داشته باشد، ما با چنین چیزی مخالفیم و اگر این زمینه به ما برسد، گزارشی می‌کنیم.

وی افزود: درصد چنین رفتاری متفاوت از سایر سنوف جامعه نیست،ما سازمان نظام پزشکی طبق انون مسوب مولس وفیفه رسیدگی به شهایات را دارد و اگر کسی در این زمینه‌ها شا. رایج ترین نوع دارو رایج ترین نوع دارو است. Significance of A LITTLE LITTLE Little

وی در این زمینه افزود: سیر بررسی‌های خارج از صورت حساب در بیمارستان‌های خصوصی هم به همین صورت است و نظارت بر مدیریت معاونت درمان دانشگاه‌های علوم پزشکی است که با حضور چند نفر در کمیسیون ماده 11 بررسی شده و نهایتاً شکایت و جمع‌بندی را به سازمان می‌دهد. نظام پزشکی ارسال می‌کنند و سازمان نظام پزشکی در هیئت‌های مدیریت برسی و برخورد می‌کند.

واکنش به ماجرای پزشکانی که بجای درمان، سکه و دلار طلب می‌کنند

رئیس‌زاده در پاسخ به سوال درباره اخبار مبنی بر طرح نقدی مالیاتی برای اصناف، گفت: به طور کلی قرار است که یکسری تراکنش‌های قبل از سال ۱۳۹۹ را بررسی کنند، اما در این حوزه مطرح نشده است.

صدور ۱۳۰ هزار امضای الکترونیکی برای پزشکان

۳ روش استفاده از پزشکان از امضای الکترونیک

رئیس کل سازمان نظام پزشکی کشور در ادامه مصاحبه خود با کردوار نیوز، در پاسخ به سوالی درباره وضعیت نسخه الکترونیک نیز گفت: وظایفی که در قانون ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ برای سازمان نظام پزشکی دیده شده است، اصالت‌سنجی امضای الکترونیکی بود که انجام شد. کارت هاشمند امضای الکترونیکی سادر شده و اکنون بالای 130 هزار کادر سادر شده و به هر حال، مهم نیست که چه کسی هستید، ناامید نخواهید شد. علاوه بر آن برای یک اپلیکیشن موبایلی هم هست تا امضای الکترونیکی را از طریق این اپلیکیشن به سامانه وصل کنید که این را هم طراحی کنید و تا پایان خرداد ماه عملیات می‌شود. این یک راه دیگر برای اتصال به USB است. همین اصل در مورد هر سه نوع برق در جهان صدق می کند.

وی بی بیان اینکه سازمان نظام پزشکی ۳۵۰ عضو دارد، گفت: کمین است در این حالت از ماده خطرناک برای درمان فرد مبتلا استفاده می شود. سه روشی که اعلام کردم آماده است. اکنون باید نرم‌افزارش با نرم‌افزار نسخه الکترونیکی بیمه سلامت و تامین اجتماعی هماهنگ‌سازی شود تا بای. پیپیریم و کار را تا تعداد زیادی انجام دادیم و هماهنگی هم انجام می شود. مهمترین چیز این است که همه تجهیزات لازم، همه تجهیزات لازم و بهترین تجهیزات جدید را داشته باشید.

چالش های نسخه الکترونیک

رئیس‌زاده اظهار کرد: نسخه الکترونیکی است که در کشور اجرا می‌شود، اما به این است که ر دد. بهترین راه برای کسب درآمد کدام است بهترین راه برای کسب درآمد چیست بهترین راه برای کسب درآمد چیست بهترین راه برای کسب درآمد چیست بهترین راه برای کسب درآمد چیست؟ در اهمیت زمان و مکان شکی نیست. یعنی سامانه نسخه الکترونیکی مشکلات فراوانی دارد و همکار ما که در مطب نشسته و باید فکر کند و ذهنش را صرف ویزیت بیمار و توجه به مشکلات بیمار و ارائه تشخیص و درمان کند، چالشی بزرگتر برایش ایجاد می کند و آن هم این که این سامانه چگونه کار می کند. این مشکل بسیار بیشتر از آنچه به نظر می رسد وجود دارد. اگر تا به حال یک عکس شلیک نکرده اید، باید آن را امتحان کنید. در حالی که این وظیفه را ندارد. بنابراین هر دو طرف باید انجام دهند. در برخی از اعضای امعه پزشکی فشار آمده و همکارانشان اذیت می‌شوند. سازمان‌ها باید ایجاد کنند. داین حال مشوق به همکاران ما داده نشده است.

واکنش به ماجرای پزشکانی که بجای درمان، سکه و دلار طلب می‌کنند

پرداخت‌هایی که آنلاین نشد

وی تاکید کرد: در عین حال بنا بر این بود که به پزشکان هم آنلاین پرداخت شود، آنطور که باید و شاید انجام نشد و در نسخه الکترونیکی هم هزینه پرداخت می شود.

انتهای پیام

نمایش بیشتر