اخبار جامعه

ورود دادستان خرمشهر به حادثه انفجار یک منزل مسکونی – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

خرمشهر |درمان |گاز

به گزارش خبرنگار آنلاین، فاخر باوی جمعه شب در گفتگویی رسانه‌ای اظهار کرد: به محض اطلاع از حادثه نشت گاز منجر به تخریب در یک منزل مسکونی و آسیب دیدن ۲ منزل مجاور که موجب فوت چند نفر و مجروح شدن ۶ نفر دیگر شد، بازپرس کشیک و معاون دادستان در محل حادثه حاضر شدند.

وی افزود: دستورات قضائی برای تسریع در آواربرداری، جمع‌آوری و محافظت از اموال منازل تخریب شده و بررسی علت اصلی حادثه و علت تامه مرگ فوت شدگان، صادر شده است.

دادستان عمومی و انقلاب خرمشهر گفت: انفجار گاز به اندازه‌ای شدید بود که به دو منزل مجاور نیز آسیب جدی وارد به طوری که یکی از فوتی‌ها از همسایگان بوده است.

باوی گفت: ۶ نفر مجروح این حادثه برای ادامه درمان به بیمارستان ولی عصر خرمشهر منتقل شدند.

در همین زمینه وحید شعبانی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خوزستان جمعه شب در گفتگویی رسانه‌ای اظهار کرد: جمعه ۱۷ شهریور ساعت ۱۸ در خرمشهر، خیابان ۴۰ متری، سایت اداری گزارش تخریب منازل مسکونی براثر انفجار گاز اعلام شد.

وی در ادامه بیان کرد: این انفجار هفت حادثه دیده بر جای گذاشته که از این تعداد سه نفر کشته شدند.

وی افزود: از چهار نفر مصدوم این انفجار یک نفر توسط نیروهای هلال احمر و سه نفر توسط عوامل اورژانس به مرکز درمانی منتقل شدند.

نمایش بیشتر

گروه تحریریه علوم اجتماعی

نویسنده اجتماعی، پژوهشگر و منتقد. بررسی مسائل اجتماعی با ارائه دیدگاه‌های جذاب و منطقی. تعامل با جامعه را از طریق نوشته‌هایم تقویت می‌کنم.