اخبار همه جانبه

وزیر ورزش توجه ویژه ای به خوزستان دارد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، بنیامین شکوه فر بعدازظهر دوشنبه در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل جدید ورزش و جوانان خوزستان اظهار داشت: خوزستان به دلیل گستردگی و تفاوت های ورزشی همواره برای این وزارتخانه مهم بوده است. : خوزستان دومین استانی است که در مدیریت ورزش تغییراتی ایجاد کرده است.

گفت: قابلیت سرویس بالا غیر معمول ما در استفاده از آن همیشه محدود هستیم.

معاون وزیر دادگستری، مجلس و وزارت ورزش و جوانان گفت: وزارت ورزش مرکز است. خالص – تصفیه وی اهل جمهوری اسلامی ایران است، افزود: اگر بحث جوانان بدرخشد اتفاقات بزرگی در کشور رخ می دهد.

شکوه فر با بیان اینکه 30 میلیون نفر به وزارت ورزش و جوانان مراجعه کردند، گفت: به نظر من وزارت ورزش و جوانان مهم ترین وزارتخانه جمهوری اسلامی ایران است.

وی از زحمات افشین حیدر در خوزستان تقدیر کرد. بنی تمیم او قهرمان کشوری است و سال ها در وزارت ورزش کار کرده است بنی تمیم ما یکی از مدیران جوان کشور هستیم.

معاون حقوقی، مجلس و استان های وزارت ورزش و جوانان گفت: تاریخ بنی تمیم او درخشان است و برای موفقیت به کمک، برادری و خواهری هر جامعه ورزشی خوزستان نیاز دارد.

شکوه فر گفت: در استان خوزستان کمبود سرانه ورزشی وجود دارد و این دغدغه در برنامه ریزی ورزش و جوانان جدی گرفته شده است و هم اکنون خوزستان به عنوان یک استان نیازمند توجه بیشتر در استان است.

سرپرست جدید اداره کل ورزش و جوانان خوزستان با بیان اینکه با بر عهده گرفتن مسئولیت همه سختی ها شایسته خدمت به مردم استان و جامعه ورزش هستم گفت: بار دیگر خداوند را شاکرم که فرصت خدمت به مردم شریف را به من داد. وی از مردم یک دولت خوزستان خواست تا خدمت کنند.

حمید بنی تمیم وی افزود: از وزیر ورزش، نمایندگان، استاندار و نماینده ولی فقیه تشکر می کنم که بنده را پذیرفتند.

وی با اشاره به اینکه تمرکز بر ورزش همگانی خانواده محور با هم افزایی همه دستگاه ها از اولویت های من در خوزستان است، گفت: ایجاد فرصت برای جوانان از دیگر برنامه ها خواهد بود.

سرپرست جدید اداره کل ورزش و جوانان خوزستان یکی از مهمترین اهداف در صیانت از استعدادها است.

حمید بنی تمیم وی با اشاره به اینکه بازی های المپیک یکی از اولویت های ما در حوزه ورزش قهرمانی است، گفت: می توانیم خوزستان را به پایگاهی برای توسعه ورزش تبدیل کنیم.

وی حل مشکلات معیشتی و همچنین توقف پروژه های ناتمام ورزشی را مورد اشاره قرار داد و افزود: به دنبال بخش خصوصی در ورزش هستیم و باید زمان بیشتری را برای این بخش اختصاص دهیم.

به گزارش آنلاین، در ابتدای این مراسم افشین حیدری با ارائه گزارشی از آخرین وضعیت خوزستان به تمامی کسانی که در مدت تصدی مسئولیت خود در اداره ورزش و جوانان خوزستان همکاری و حمایت کردند توضیحاتی ارائه کرد.

افشین حیدری از بهمن ماه ۱۳۹۶ مدیرکل ورزش و جوانان استان خوزستان است.

نمایش بیشتر