اخبار فرهنگی

ویژه برنامه‌های حرم حضرت معصومه (س) در نیمه شعبان

حرم حضرت معصومه |حضرت معصومه

کردوار نیوز/قم مراسم‌های حرم حضرت معصومه (س) در جشن نیمه شعبان اعلام شد.

مراسم سخنرانی و مولودی خوانی از روز سه شنبه ۱۶ اسفند آغاز می‌شود و در این روز قبل از اذان مغرب مراسمی با سخنرانی حجت‌الاسلام‌والمسلمین میردامادیان و مولودی خوانی سید رضا نریمانی برگزار خواهد شد.

مراسم شب میلاد امام زمان (عج) نیز سه شنبه شب بعد از نماز عشا با سخنرانی حجت‌الاسلام‌والمسلمین مومنی و مداحی سید مهدی میرداماد در شبستان امام خمینی (ره) برگزار می‌شود.

مراسم احیا شب نیمه شعبان نیز از ساعت ۲۴ سه شنبه ۱۶ اسفند با تلاوت قرآن توسط حمیدرضا احمدی وفا، سخنرانی آیت‌الله میرباقری، قرائت دعای کمیل با صدای حجت‌الاسلام ضیایی، شعرخوانی احمد علوی و مداحی حسن اسداللهی دنبال و قبل از اذان صبح نیز مراسمی با سخنرانی حجت‌الاسلام‌والمسلمین مومنی و مناجات خوانی عباس حیدر زاده برگزار می‌شود.

چهارشنبه ۱۷ اسفند مصادف با سالروز میلاد حضرت ولی عصر (عج) بعد از نماز صبح دعای ندبه با نوای علی مالکی نژاد قرائت خواهد شد و حجت‌الاسلام ظهیری در این محفل سخنرانی خواهد کرد.

همچنین در سالروز میلاد امام زمان (عج) بعد از نماز عصر مراسم مولودی خوانی توسط حسن حیدرزاده برگزار می‌شود و قبل از اذان مغرب مراسمی با سخنرانی حجت‌الاسلام‌والمسلمین سعیدی آریا و مداحی مهدی رسولی و حسین اردستانی برگزار خواهد شد.

مراسم شام میلاد امام زمان (عج) نیز چهارشنبه بعد از نماز عشا با سخنرانی حجت‌الاسلام‌والمسلمین رفیعی و مداحی عباس حیدرزاده دنبال خواهد شد.

انتهای پیام

نمایش بیشتر