“پرسه زنی در اطراف خودروها” سارق حرفه‌ای را لو داد

کردوار نیوز/سمنان فرمانده انتظامی استان خراسان رضوی از دستگیری سارق حرفه‌ای سابقه دار محتویات خودرو با اعتراف به ۳۸ فقره سرقت خبر داد.

سردار جلیل موقوفه ئی جمعه ۱۰ آذرماه در گفت و گو با خبرنگاران با اعلام این خبر اظهار کرد: در پی وقوع چندین فقره سرقت محتویات خودرو در شاهرود ماموران انتظامی شهرستان بررسی موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

وی با بیان اینکه گشت های انتظامی به صورت هدفمند نسبت به پیگیری موضوع اقدام کردند، افزود: در نهایت مأموران یگان امداد به همراه کارکنان کلانتری ۱۱ آزادی حین گشت زنی در یکی از خیابان های شهر به یک نفر در حال پرسه زدن اطراف خودروهای پارک شده، مشکوک شدند. 

موقوفه ئی ادامه داد: پس از دستگیری و انتقال فرد مظنون به کلانتری و انجام تحقیقات فنی به ۳۸ فقره سرقت محتویات خودرو در شهرستان شاهرود اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی استان خراسان رضوی با اشاره به اینکه متهم ۴۵ ساله دارای سابقه سرقت خودرو، معتاد و غیر بومی بود، به شهروندان توصیه کرد: خودروی خود را به تجهیزات ایمنی و بازدارنده مجهز و فرصت ارتکاب جرم را از مجرمان سلب و با پلیس در راستای ارتقاء امنیت در جامعه همکاری کنند.

انتهای پیام

خروج از نسخه موبایل