اخبار حوادث

پیام مدیرکل آموزش و پرورش در پی درگذشت دانش‌آموز فداکار خوزستانی

کردوار نیوز/خوزستان مدیر کل آموزش و پرورش خوزستان در پیامی درگذشت دانش‌آموز فداکار شهرستان امیدیه “امیرمحمد انصاری” که در حادثه آتش‌سوزی و برای نجات جان خانواده‌اش جان باخت، را تسلیت گفت.

در پیام مسعود حمیدی‌نژاد آمده است:

“بسم الله الرحمن الرحیم

درگذشت دانش‌آموز امیدیه‌ای؛ امیرمحمد انصاری سبب تالم و تأثر خاطر شد و دوست‌داران مجموعه تعلیم و تربیت استان خوزستان را داغدار کرد.

بی شک فداکاری این دانش‌آموز خوزستانی در راه نجات هم‌نوعان خود باید به عنوان الگویی از تجلی فداکاری و ایثار به سایر افراد جامعه و علی الخصوص دانش آموزان معرفی شود.

اینجانب به عنوان عضوی از مجموعه تعلیم و تربیت استان خوزستان درگذشت این دانش‌آموز فداکار را به خانواده ایشان و همچنین دانش‌آموزان و همکاران فرهنگی شهرستان امیدیه تسلیت می‌گویم و از خداوند متعال علو درجات الهی را برای روح این دانش‌آموز عزیز و فداکار مسئلت دارم.

مسعود حمیدی‌نژاد

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان” 

به گزارش کردوار نیوز، “امیرمحمد انصاری” دانش‌آموز پایه نهم ساکن شهرستان امیدیه، روز جمعه گذشته در جریان حادثه آتش‌سوزی منزل مسکونی‌شان پس از نجات دادن جان مادر و دو خواهرش، در میان شعله‌های آتش گرفتار شد و با وجود انتقال به بیمارستان سوانح و سوختگی اهواز، به دلیل سوختگی صددرصدی جان خود را از دست داد. 

انتهای پیام 

نمایش بیشتر

تیم تحریریه مطالب حوادث

نویسنده حوادث با استعداد در تولید محتوای چندرسانه‌ای هستم. توانایی استفاده از تصاویر، ویدئوها و صداها برای جذب و تاثیرگذاری بیشتر را دارم.