اخبار سلامت

چهارمین جشنواره صنایع خلاق برگزار می‌شود

به گزارش کردوار نیوز و به نقل از مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری فرید شاهمرادی مدیر خانه نوآوری زاهدان از برگزاری این جشنواره با هدف توسعه زیست بوم صنایع خلاق و استفاده از دستگاه های نوآور بومی گفت و ادامه داد: این رویداد از 23 تا 29 بهمن‌ماه سال جاری بارزار می‌شود برززاری مسابقه معماری، فستیوال موسیقی، فستیوال و نمایشگاه.

وی با اشاره به افتتاح 3 خانه خلاق و نوآوری همزمان با چهارمین جشنواره صنایع خلاق اشاره کرد و افزود: یکی از افتتاحیه خانه خلاق و نوآوری است که در حوزه دانشآموزی، دانشگاهی و فرش صورت پذیرفت.

کارگاه های آموزشی

شاهمرادی از برگزاری کارگاه های آموزشی در خلال این جشنواره به مدت 2 روز گفت و ادامه داد: چهارمین جشنواره صنایع خلاق زاهدان، علاوه بر این کارگاه ها، یک رویداد سه روزه گردشگری است که از 27 تا 29 بهمن برگزار می شود.

مهمترین تصمیم این است که بهترین ها را بگیرید، بهترین ها را بگیرید.

نشست ها و پانل های تخصصی

یکی از بخشهای این جشنواره، پنلهای تخصصی و سخنرانیهایی است که توسط مدیران خانههای خلاق و نوآوری صورت خواهد گرفت تا به بررسی این خانهها، زیست بوم نوآوری و فناوری در استانها پرداخته شود.

چهرمین جنواره صنایع خلا میزبان پنل تاجارت الکترونیک بین‌المللی است

بهترین راه برای استفاده حداکثری از این محصول، استفاده حداکثری از آن است. در جزء اول قرآن، حضرت محمد (صلی الله علیه و آله و سلم) نیز چنین می کردند.

غیر از این، ما به توسعه فرهنگ و نوآوری مردم و توسعه صنعت نساجی علاقه مندیم.

چهارمین جشنواره صنایع خلاق از 23 تا 29 بهمن ماه امسال در زاهدان برگزار می شود و در این جشنواره برپا می شود.

46

نمایش بیشتر