اخبار همه جانبه

کارشکنی‌های داخلی برای عضویت ایران در اجلاس شانگهای – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

آیت الله سید احمد علم الهدی با اشاره به مشارکت رئیس جمهور در خطبه های نماز جمعه مشهد مقدس در اجلاس شانگهای این هفته ، گفت: “این یکی از تحولات خوب است. با توجه به افکار شما و مردم ، انتخاب کنید. “

وی با بیان اینکه نزدیکی و ارتباط مقامات در سطح روسای ستاد با مردم بسیار م effectiveثر و مفید است ، ادامه داد: ارتباط عمومی بیشتر است.

“سازمان همکاری شانگهای در 20 سال گذشته برای مقابله با نفوذ ایالات متحده و غرب در شرق و خاورمیانه تأسیس شد. این سازمان برای اولین بار توسط چین ، روسیه ، قرقیزستان ، ازبکستان و تاجیکستان تشکیل شد.” او گفت.

تحریکات برای عضویت در اجلاس شانگهای

وی با توصیف زمینه های همکاری سازمان همکاری شانگهای در زمینه اقتصادی ، فرهنگی و امنیتی گفت: چندین سال است که درباره عضویت ایران در این اجلاس بحث نشده و به دلیل برخی تحریکات داخلی و خارجی اتفاق نمی افتد. قطع روابط با غرب.

آیت الله علم الهدی تأکید کرد: تشکیل دولت سیزدهم با استراتژی سیاست خارجی ، ساخته شده در برابر استکبار و غرب زدگی ، از رئیس جمهور خواست تا در این اجلاس شرکت کند تا زمینه را برای عضویت رسمی ایران فراهم کند. قله.

وی خاطرنشان کرد که عضویت در سازمان راهی برای خروج از فشار تحریم ها و انزوای اقتصادی بود ، علاوه بر ایجاد روابط بین المللی و جهانی خود و در نهایت به برخی از غربی ها ثابت کرد که جهان آمریکایی یا اروپایی نیست.

یکی از اعضای مجلس خبرگان رهبری افزود: “امروز ، 42 سال پس از انقلاب پیروزمندانه و این نظام مقدس جمهوری اسلامی ، گذشت و ما به عنوان یک نیروی رقیب در برابر ملتهای جهانخوار آمریکا متولد شدیم. و دولت ها.”

جمهوری اسلامی یک قدرت جهانی است

گاهی اوقات می گفت که خداوند پیش شرط های پیشرفت و رفاه اجتماعی را فراهم کرده است: کشتی جنگی آمریکا با دیگر کشورها رسید ، قدمان بلند شد و بدون هیچ مشکلی با موفقیت به کشور بازگشتیم.

آیت الله علم الهدی تصریح کرد که جهان به این نتیجه رسیده است که نفوذ ایران نه تنها در داخل کشور و خاورمیانه است بلکه سیستم ما به بلوغ جهانی رسیده است. این اساس اولیه آماده سازی برای ظهور و جهانی شدن است. به

ایران محاصره لبنان را شکست داد

دومین نقطه از سفر به اجلاس شانگهای ، اولین سفر خارجی رئیس جمهور و اولین مشارکت در سازمان بین المللی زمانی اتفاق افتاد که ایران توانست در محاصره لبنان به آمریکا و اروپا حمله کرده و آنها را شکست دهد. به عنوان مرکز مقاومت و حزب الله.

امام جمعه مشهد مقدس با اشاره به اینکه جمهوری اسلامی لبنان را سوختگیری می کند ، گفت: آمریکا و اروپا آن را در کشوری که فرانسه است مشاهده کردند. و او دارایی خود را می دانست و ایالات متحده می خواست بر او حکومت کند ، جایی نبود

وی افزود: “مردم ایران برای رهایی از این انحصار آمده اند. اتحادیه اروپا دیروز تحریم های لبنان را لغو کرد زیرا دیدند رئیس جمهور به سازمان همکاری شانگهای رفته و در صورت ادامه تحریم ها در آنجا می ماند. این مکان دیگری برای نفوذ آمریکا خواهد بود. “عروس شرقی دیگر بلندی های جولان را ترک نمی کند.

آیت الله علم الهدی یادآور شد: وقتی مردم باید صادقانه به بهشت ​​می آمدند و مقامات صادقانه وارد عرصه حکومت می شدند ، وی با شکست دادن دشمن در هر مرحله اسلام را جلال می داد.

نمایش بیشتر