اخبار جامعه

کاهش دما طی امروز و فردا/احتمال وزش باد شدید – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

استان تهران |انتظار |ایران

به گزارش خبرگزاری آنلاین، اداره کل هواشناسی استان تهران اعلام کرد: بر اساس بررسی نقشه‌های پیش‌یابی و تحلیل الگوهای همدیدی، وضعیت جوی استان تهران برای امروز و فردا (۲۰ و ۲۱ آنلاین) با توجه به عبور سامانه بارشی و بروز ناپایداری‌ها به تناوب در بعضی ساعات، رگبار باران با احتمال رعد و برق و نیز وزش باد شدید خواهد داشت.

همچنین برای ارتفاعات و بخش‌های غربی گاهی وزش باد خیلی شدید با احتمال تندباد لحظه‌ای، در مناطق مستعد خیزش موقت گرد و خاک و در قله‌ها بارش برف و مناطق مستعد بارش تگرگ پیش‌بینی می‌شود.

برای روزهای شنبه و یکشنبه (۲۲ و ۲۳ آنلاین) آسمان کمی ابری، در ارتفاعات گاهی افزایش ابر و بارش پراکنده و در بعدازظهر روز دوشنبه (۲۴ آنلاین) در بیشتر نواحی استان افزایش ابر گاهی رگبار پراکنده و وزش باد شدید مورد انتظار است.

برای امروز و فردا کاهش دما و از شنبه تا دوشنبه به تدریج افزایش دما در سطح استان پیش‌بینی می‌شود.

آسمان تهران فردا (۲۱ آنلاین) نیمه ابری تا ابری، در بعضی ساعت‌ها رگبار باران، گاهی وزش باد شدید با حداقل دمای ۱۵ و حداکثر دمای ۲۲ درجه سانتیگراد و در روز شنبه (۲۲ آنلاین) صاف تا کمی ابری، در بعضی ساعت‌ها وزش باد با حداقل دمای ۱۴ و حداکثر دمای ۲۶ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

همچنین فیروزکوه، میگون و آبعلی با کمینه دمای ۹ درجه سانتیگراد، سردترین ایستگاه‌های استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده‌اند.

نمایش بیشتر

گروه تحریریه علوم اجتماعی

نویسنده اجتماعی، پژوهشگر و منتقد. بررسی مسائل اجتماعی با ارائه دیدگاه‌های جذاب و منطقی. تعامل با جامعه را از طریق نوشته‌هایم تقویت می‌کنم.