اخبار جامعه

کشف جاساز عجیب ۱۴ کیلو مخدر شیشه در فرودگاه

به گزارش کردوار نیوز از کردوار نیوز، سردار محسن عقیلی درباره جزئیات این خبر گفت:‌ماموران مستقر در پایانه هوشمند بار فرودگاه حضرت امام (ره)، حین کنترل و بازرسی مرسولات ارسالی، به یک محموله حاوی تجهیزات آتش‌نشانی به مقصد یکی از کشورهای خارجی در خصوص احتمال حمل و جاسازی مواد مخدر مظنون شده و بازرسی از آن را در دستورکار خود قرار دادند.

فرمانده پلیس فرودگاه‌های کشور افزود: ماموران متخصص در این حوزه با هماهنگی‌های لازم و کسب دستور قضائی و حضور نماینده گمرک، اقدام به بازگشایی و بازرسی دقیق مرسوله کردند که در جریان آن ۱۴ کیلوگرم مخدر شیشه را که به طرز بسیار ماهرانه‌ای در شیلنگ آتش‌نشانی جاساز شده بود، کشف و ضبط کردند.

عقیلی با اشاره به تنوع شگردهای مجرمان در حمل موادمخدر گفت: قاچاقچیان و تبهکاران هیچگاه ازنگاه تیزبین پلیس مخفی نخواهند ماند.

وی از تشکیل پرونده قضائی در این خصوص خبر داد و گفت:‌صاحب اصلی بار نیز از سوی ماموران شناسایی شدهو اقدامات قانونی برای دستگیری وی انجام شده است.

۲۳۳۲۳۳

نمایش بیشتر

گروه تحریریه علوم اجتماعی

نویسنده اجتماعی، پژوهشگر و منتقد. بررسی مسائل اجتماعی با ارائه دیدگاه‌های جذاب و منطقی. تعامل با جامعه را از طریق نوشته‌هایم تقویت می‌کنم.