اخبار جامعه

کشف ۱۱۷ بسته تریاک از معده بک سوداگر مرگ در غرب تهران

جراحی |دادسرا |مرگ

فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم از کشف ۱۱۷ بسته مخدر تریاک از معده یک سوداگر مرگ خبر داد.

به گزارش کردوار نیوز، سرهنگ علی زنگنه در تشریح جزئیات این خبر گفت: به دنبال برقراری تماس تلفنی با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ و اعلام رفتار مشکوک فردی در یکی از بیمارستان‌های واقع در غرب استان تهران، رسیدگی به موضوع در دستورکار ماموران پلیس قرار گرفته و بلافاصله ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان رباط کریم در محل حاضر شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم با اشاره بررسی‌های تخصصی ماموران در محل گفت: رفتار فرد مشکوک به گونه‌ای بود که شک ماموران به احتمال بلع موادمخدر از سوی وی، رفته بود. در همین راستا نیز با کمک تیم پزشکی این فرد تحت معاینه قرار گرفت که در جریان آن از معده این فرد ۱۱۷ بسته مخدر تریاک جمعا به وزن یک کیلوگرم کشف و ضبط شد.

زنگنه با بیان اینکه بلع این حجم از موادمخدر ممکن بود، منجر به مرگ این فرد شود، گفت: این فرد به علت حجم موادمخدر در بیمارستان بستری و زیر تیغ جراحی قرار گرفت.

وی با بیان اینکه متهم قاچاقچی موادمخدر بود، گفت: این فرد در بیمارستان تحت نظر قراردارد و پرونده‌ای نیز برایش تشکیل شده که در اختیار دادسرا قرار گرفته است. تحقیقات تکمیلی ماموران در مورد این پرونده همچنان در حال انجام است.

انتهای پیام

نمایش بیشتر

گروه تحریریه علوم اجتماعی

نویسنده اجتماعی، پژوهشگر و منتقد. بررسی مسائل اجتماعی با ارائه دیدگاه‌های جذاب و منطقی. تعامل با جامعه را از طریق نوشته‌هایم تقویت می‌کنم.